Ders geçme ile ilgili bilgiler.

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Tamam orayı anladımda yani şuan bahar döneminde DD.CD.CB olan derslerim bu dönem görmeyeceğim şayet ortalam 2.00 ve üzeri olursa geçeceğm doğrumu anladım?Bir önemli husus ta iki gün öncesine kadar genel not ortalamam 1,66 iken şimdi ne değştidebirdenbire 1.83 oluverdi anlayamadım.Ayrıca bazıları neden bu notları virgülden sonra 3 haneli benimki küsüratlı gerçipek birönemi yok ama kafama takılkdı işlte???

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
hesaplamada yanlıslık olanları duzelttıler eskı yenı sıstem karısıklıgından dolayı

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Tamam orayı anladımda yani şuan bahar döneminde DD.CD.CB olan derslerim bu dönem görmeyeceğim şayet ortalam 2.00 ve üzeri olursa geçeceğm doğrumu anladım?Bir önemli husus ta iki gün öncesine kadar genel not ortalamam 1,66 iken şimdi ne değştidebirdenbire 1.83 oluverdi anlayamadım.Ayrıca bazıları neden bu notları virgülden sonra 3 haneli benimki küsüratlı gerçipek birönemi yok ama kafama takılkdı işlte???
bahar dönemi ve güz dönemini ayrı ayrı düşünün.
Güz döneminden dersinizden kalmamışsınız fotoda gördügüm kadarıyla ff olan dersininz yok dd cd cb olan dersinizden geçersiniz.başarılar

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
ewt doğru anlamışsınız 2 nin üstünde olursa ff olmayan dersleri geçersiniz. aöf hata yapmış o yüzden değişti ortalamanız bu doğru hali.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
arkadaşlar merhaba benimde kafam takıldı şimdi arkadaşlar benim not ortalamam kötü bir dersten CD , bir derstende DD var . çalışmadığım için notlarım kötü ancak koşullu geçer notları almışım . ben diğer sene bu dersleri görücekmiyim bunlardan tamamen geçmiş oldummu bu derslerden yardım ederseniz sevinirim

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Saolun-arkadaşlar-werdiğiniz-bilgiler-içüüüni--bu-demektirki-Haziranda-diploma-İnşaalllah....

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
arkadaşlar merhaba benimde kafam takıldı şimdi arkadaşlar benim not ortalamam kötü bir dersten CD , bir derstende DD var . çalışmadığım için notlarım kötü ancak koşullu geçer notları almışım . ben diğer sene bu dersleri görücekmiyim bunlardan tamamen geçmiş oldummu bu derslerden yardım ederseniz sevinirim
ff dersiniz olmadıgı için geçersiniz.

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
bahar dönemi ortalamanı 2.00 üstüne çıkar sadece

MuratM

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Benimde bir sorum olacak, benim aof derslerim resimdekiler ben 2013 bahar döneminden 1 dersten CD aldım uyarı yazıyodu şimdi ise tekrar yazmakta, şimdi ben bu sene güz dönemindeki 4 dersten geçsem genel not ortalamam 2.00'ın üzerinde olduğu vakit ben seneye bahar döneminde tekrar bu CDlik dersi alacak mıyım? Yoksa mezun mu olacağım?

basku

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
arkadaşlar ben kamu 2.sınıftaym tekrar yapıyorum güz dönemnden 3 dersten sınava girdm biri 1 .sınftan matematk şmdi 2.sınıf güz ve bahar dönemi derslernden başarılı olursam 1.sınıftan matmtkten sadece ff gelirse seneye 3.sınıf derslerni alabilcekmyim yani matmtkten kalırsam seneye güz ve bahar dönemni nasıl geçiricem yardmcı olablrmsnz 4.sınıftan yani üstten ders alamicam o kesinde 3.sınıf derslerni alabilcekmym seneye

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
arkadaşlar ben kamu 2.sınıftaym tekrar yapıyorum güz dönemnden 3 dersten sınava girdm biri 1 .sınftan matematk şmdi 2.sınıf güz ve bahar dönemi derslernden başarılı olursam 1.sınıftan matmtkten sadece ff gelirse seneye 3.sınıf derslerni alabilcekmyim yani matmtkten kalırsam seneye güz ve bahar dönemni nasıl geçiricem yardmcı olablrmsnz 4.sınıftan yani üstten ders alamicam o kesinde 3.sınıf derslerni alabilcekmym seneye

1.sınıftan dersiniz varsa 3.sınıftan ders alamazsınız.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara