Burcunuza Göre Spor Yapın

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Burcunuza Göre Spor Yapın

Koç
Oldukça hırslı ve her zaman herkesten üstün olmayı seven Koç’lar, bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiye sahipler.Yönetici gezegeni “savaşçı” Mars sayesinde özellikle takım sporlarında başarılı olan Koç burçları, Aikido ve Tae-Bo derslerini tercih ediyor.
Boğa
Toprak elementi olan Boğa, eğlenceli ve doğa ile iç içe olan sporları tercih ediyor. Doğada yürüyüş, bisiklete binmek ve yüzmek vazgeçilmezlerinden. Spor sonrasında ise kendini mutlaka sauna ve masajla ödüllendiriyor.
İkizler
Hızlı ve hareketli sporlardan zevk alan İkizler, aerobik, tenis gibi enerjik sporları tercih ediyor. Bunun yanı sıra Oryantal dansının egzersiz hareketleriyle birleştirildiği Aero-Oryantal dersleri de İkizler tarafından büyük ilgi görüyor.
Yengeç
Yengeç, Su elementi olmasının da etkisiyle su sporlarından ve su kenarlarında bulunmaktan zevk alıyor. Yüzmek, sahilde koşu, sörf ve kürek çekmek spor tercihleri arasında yer alıyor.
Aslan
Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isteyen Aslan’lar, özellikle takım çalışmalarını içeren sporlar tercih ediyor. Futbol, basketbol, tenis ve grup dansları sıkça tercih ettiği sporlar arasında yer alıyor.
Başak
Düzenli, titiz ve mükemmeliyetçi Başak’lar, formuna çok özen gösteriyor. Spor salonunda uzun saatler geçirebilen Başak, özellikle kondisyon aletleri ile çalışmayı, jimnastiği ve tenis oynamayı tercih ediyor.
Terazi
Ortaklık burcu olan Terazi, bir başkası ile takım olarak yapacağı sporlardan büyük keyif alıyor. Özellikle tenis, squash, basket, futbol, voleybol, yelkencilik gibi partner gerektiren sporları tercih ediyor.
Akrep
Akrep’ler, rekabetçi bir yapıları olmasına rağmen gevşemeye çalışırken yalnız olmayı tercih ediyorlar. Spor tercihlerini boks, uzun mesafe koşu, squash, yoga ve meditasyondan yana kullanıyorlar.
Yay
Ateş elementinde yer alan ve hareketli bir yapıya sahip olan Yay’lar, açıkhava faaliyetlerinden hoşlanıyorlar. Kuvvetli, hızlı ve ritmik bir yapıya sahip Yay burçları, okçuluk, eskrim, spinning ve tae – bo’yu tercih ediyorlar.
Oğlak
Oğlak’lar, bir toprak elementi olarak doğada yürüyüş, koşu gibi egzersizlerle kendi temposunu kendileri belirlemekten hoşlanıyorlar. Özellikle ayaklarının altında toprağı hisset dağcılık, golf, tenis ve joggingi tercih ediyorlar.
Kova
Eğlenceli ve hareketli Kova’lar, sosyal bağlar da kurabileceği spor aktivitelerini tercih ediyor. Bu sporların başında aerobik, jimnastik, yoga ve dans dersleri geliyor.
Balık
Ayakları yöneten Balık burcu, genellikle yüzme, buz pateni, step, dans, aerobik gibi egzersizleri tercih ediyor. Spor sonrasında yoga, pilates ve meditasyon yapmaya özen gösteriyorlar.

mliks

Yeni Üye
Akrep’ler, rekabetçi bir yapıları olmasına rağmen gevşemeye çalışırken yalnız olmayı tercih ediyorlar. Spor tercihlerini boks, uzun mesafe koşu, squash, yoga ve meditasyondan yana kullanıyorlar.
dogru yani:)

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
hımmm yannız kosmak sarmaz ya

mliks

Yeni Üye
yok ya takcaksın kulaklıgı koscaksın yagmurda manyak guzel oluyo dene derim:)

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
yanınd akaynayacak bırı olsa daha ıyı olur gıbı gelyo bana

mliks

Yeni Üye
yok ya o zaman dur yoruldum dur susadım 2 dk dınlenelım dıyolar :p

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
kendın kıbı spor meraklısı olcakkkkkkk yarıs yapcan

mliks

Yeni Üye
bız hep yapıyoruz cok eglencelı oluyo:p:p yada sabah beraber kahvaltı yapıp bsklet suruyoruz yazlari:)

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
zaten eylenırken daha ıyı spor yapılıyo yoksa cekılmez

baadboy

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
benim kova. genelde kovayla su taşıma sporu, KOVA lamaca oynama filan :D

mliks

Yeni Üye
edebıyat okuyosun cumleyı yaznlıs yazmıssın ondan dıyo sanırım

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
edebıyat okuyosun cumleyı yaznlıs yazmıssın ondan dıyo sanırım
bence sac ma bı dusunce cunku herkeaın hatası olur bunu ayıplayan en buyuk ayıptır . hızlı veya baska sebebden yanlıs yazılabılır. resmı bır yere yazı yazmıyorum baadboy

utkam

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bence sac ma bı dusunce cunku herkeaın hatası olur bunu ayıplayan en buyuk ayıptır . hızlı veya baska sebebden yanlıs yazılabılır. resmı bır yere yazı yazmıyorum baadboy
haklısınnnn:helal

mliks

Yeni Üye
ben hiç dıkkat etmıyorum valla yazarken hızlı yazarken oluyo yanış:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara