İktisat 3.Sınıf Ders Seçimi

SoWaLYe

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
arkadaşlar üst sınıfdan ders almak istiyorum ama her halukarda 1 tane ders kalıyor üstten kaç ders almalıyım hangisini alsam kolay olur sizce kolay dersler handileri?

http://a1303.hizliresim.com/17/c/kygb6.jpg

SoWaLYe

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
not: ilk dönem ortalamam düşük yani bu dönem ortalamasını yüksek tutmam lazım ders seçsem daha iyimi olur ?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Ders ekleyebilirsin ama eklediğin her dersten alacağın düşük notlar senin genel Not Ortalamanı Düşürecektir. Benim tavsiyem ders ekleme mevcut derslerine iyi çalış ve yüksek notlar alarak ortalamanı yükselt.

SoWaLYe

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
Ders ekleyebilirsin ama eklediğin her dersten alacağın düşük notlar senin genel Not Ortalamanı Düşürecektir. Benim tavsiyem ders ekleme mevcut derslerine iyi çalış ve yüksek notlar alarak ortalamanı yükselt.
normalde zorunlu derslerim 5 tane 2 tane ekleyip sene bahar dönemide 4 tane bıraksam nasıl olur ?

SoWaLYe

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum genel not ortalamam güz dönemi için 1,52 koşullu derslerim var güz döneimden onları verebilmem için oortalamamın 2, üstüne çıkması gerek :( bahar dönemş 6 dönemde 5 tane dersi kesin alıyorum 1 tanede 8 döenmden ekliyeceğim istersem 8. dönemden 6 dersin 5 ini alabiliyorum kredim var ama sorum şu ortalamayı yüksek tutmak için az dersmi iyi çok ders mi benim kafamda 6 ders almak var

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Resme baktığımda gördüğüm senin 6.dönemden kaldığın derslerin 5 tane olduğu dieğr 1 dersin ise 8.dönemden eklendiğidir. Eğer istersen 8.dönem derslerinin diğerlerinden de ekleyebilirsin ama yukarıda dediğim gibi eklediğin her dersten alacağın düşük not genel not ortalamanı biraz daha düşürecektir. Okulu uzatmak istemiyorsun ama bunun içinde çok ders çalışman gerekli. Ortalamayı yükseltmek için çok dersten yüksek notlar alman daha iyidir tabii. Ama çok ders alırsan hepsine çalışman gerekecek buda biraz zorlar seni.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara