AÖF öğrencilerine soğuk duş

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı umudu son yapılan açıklamayla suya düştü.

AÇIKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE KÖTÜ HABER

Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür yaptığı açıklamada, dönem başında kaldırılan bütünleme sınavıyla ilgili geri adım atılmayacağını söyledi.

BÜTÜNLEME YOK

Açıköğretim fakültesinin dönemlik kredili sisteme geçtiğini hatırlatan Özgür, "Bu nedenle öğrencilerin değerlendirilmesi bağıl sisteme geçmiş oldu. Örgüt eğitimle bu geçişlerin sağlanması adına öğrenciler ara sınavı ve dönem sonu sınavıyla değerlendirilecek. Yani her iki sınavdaki başarılar dikkate alınacak. Bütünleme sınavı yapılmayacak" dedi.

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
AÖF nin sn açıklamasıyla benim kafam karıştı ya uf ara sınavda ff olan ders dönem sonunda yükseltilirse bi faydası olur mu. iki sınavdaki başarılar dikkate alınacak denilmiş.kafam çok karışık

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
AÖF nin sn açıklamasıyla benim kafam karıştı ya uf ara sınavda ff olan ders dönem sonunda yükseltilirse bi faydası olur mu. iki sınavdaki başarılar dikkate alınacak denilmiş.kafam çok karışık
ff olan dersten kaldınız ortalama artık etki etmez ona gireceksiniz seneye güz dönemi

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
başarılar nasıl dikkate alınacak ne demek istemişler ozaman

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
kafan karışmasın sadece bütünleme yok sınavda ne alırsan o ff olan dersten kesin girmek zorundasın ama diğerlerini ortalamayı 2.00 üstünde yaparsan geçersin

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
son senemde tek bi ff dersini kabullenemediğim için mezun olamayacağım için kpss den tercih yapamayacağım için kafam darma dağın.tek sorunum o ff diğerlerinde sıkıntı yok

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara