2013 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Son Günü 22 Mart Cuma

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2013 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Son Günü 22 Mart Cuma

Açıköğretim 2013 bahar dönemi kayıtları 11 Mart pazartesi itibari ile başladı arkadaşlar. Kayıt yenileme işlemleri için son gün ise 22 Mart Cuma günü olacaktır. Harç ücretlerini 22 Mart cuma akşamı saat23:30 a kadar tüm vakıfbank ATM'lerinden, Telefon ve internet bankacılığı ile, Saat 17:00a kadar ise şubelerden yapabilirsiniz. Kayıt yenileme işlemi için önce ders ekle sil yapılacak ardından ise harç ücreti vakıfbanka yatırılacaktır.

Ders ekle sil yapmadan direk harç ücretini yatırırsanızda kaydınız yenilenmiş olacak fakat bu kez sadece üniversitenin atamış olduğu dersleri alabileceksiniz. Kaydını dondurmak isteyenlerin haricinde herkes kayıt yenilemenin son günü olan 22 Mart trihine kadar bankaya harç ücretini yatırmak zorundadır. 22 Mart'tan sonra kayıtlarını kesinlikle yenilenmez ve bahar dönemi derslerini alamzsınızz arkadaşlar. Bankaya harç ücretini yatırdıktan sonra açıköğretim bürosuna gidip bahar dönemine ait olan kitaplarınızı almayı unutmayın. Ara sınavlarda yine kitaplardaki ünitelerin yarısından sorumlu olacaksınız. 2013 bahar dönemi ara sınavı 04 – 05 Mayıs 2013, Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 01 – 02 Haziran 2013 tarihlerinde yapılacaktır.

Unutmayın 22 Mart Cuma gününden sonra kayıt yeniletemezsiniz ve bahar dönemi derslerini alamazsınız.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Kayıt Yenileme Sorunu.

Ben bugün saat 15:00 da bahar dönemi harcımı yatırdım. Fakat hala hesabıma baktığımda sanki kayıt yenilememişim gibi para yatırmam gerektiği söyleniyor. Sebebi nedir? Dekont bilgilerim herşeyim doğru. Zaman geçmesi mi gerekiyor? Cevap verirseniz sevinirim.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
EN USTE BENDE DE YAZIYO zaten bahar donemı alacagın dersler goruyosan sorun yok

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
benım bı hafta sonra geldı aynısı sendede olmustur

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Acil destek

Şimdi arkadaşlar ben 2012 - 2013 yılı ilk dönem sınavlarına giremedim... doğal olarak bu sene sınıfta kalmış sayılırım. Bu bahar dönemi kayıt yenilemeyi yapmazsam Önümüzdeki güzdöneminde tekrar kaldığım yerden devam edebilme gibi bir şansım varmı.

Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim...

bilgenn

Yeni Üye
Bölüm:
Radyo ve Televizyon
Benim bir sorum olacaktı. Ben Radyo tv programcılığı 2. sınıf öğrencisiyim. Son dönemim bu dönem. İnternetten ders kaydımı yatırdım ama harcımı henüz yatırmadım. Harcımı yatırmazsam ders kaydım iptal olucak öyle değil mi? Bir de eğer bu dönem para yatırmazsam kaydımı yeniletmezsem seneye bahar döneminde tekrar kayıt olabilir miyim? Yoksa kaydımı yaniletmediğim için okuldan atılmış mı sayılırım? Cevap bekliyorum acil arkadaşlar..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Şimdi arkadaşlar ben 2012 - 2013 yılı ilk dönem sınavlarına giremedim... doğal olarak bu sene sınıfta kalmış sayılırım. Bu bahar dönemi kayıt yenilemeyi yapmazsam Önümüzdeki güzdöneminde tekrar kaldığım yerden devam edebilme gibi bir şansım varmı.

Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim...

Seneye kayıt yenilettiğiniz zaman tekrar aynı sınıftan devam edebilirsiniz..

Erbab

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
İyi günler ben 1,5 sene önce aöf kayıt yaptırdım ve sadece 1 sınav verdikten sonra yurtdışına gittim ve bu 1,5 sene zarfında hiç bir sınava giremedim. Ben şimdi ne zaman yeniden kayıt yeniletip tekrar derslere başlayacağım bilgisi olan var mı?
Ayrıca aöfte 1 senede kaç sınav oluyor? Forumda okudum kimi 2 diyor kimi 6 lütfen bu konuda yardım edebilir misiniz ?

mliks

Yeni Üye
1 sene boyunca güz dönemi ve bahar donemi olarak 2 ye ayrılıyor güz döneminde 2 bahar donemınde 2 sınav oluyoruz yanı yılda 4 kez sınava gırıyoruz toplam

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara