Aöf aftan yararlanma 2013

emrecelal

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba benim sorum su;
ben 2010 yilinda kaydimi sildirdim ve aöf burosundan aldigim zarfla 2013 kasim'a kadar askerligi tecil ettirdim bu sene 24 martta sinava girecegim tekrardan sinava girmeden de aftan yararlanabiliyor muyum? Sinava girmeme gerek varmi bilgi verirseniz sevinirim simdiden tesekkurler...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
13.12.2011 tarihi öncesinde terör suçları hariç herhangi bir şekilde ilişiği kesilenler veya kaydını sildirenler. 2 Ağustosa kadar aöf bürolarına başvurarak aftan yararlanmak istediklerini belirtmek durumundalar. Sizde başvurarak yararlanabilirsiniz..

Zilangk

Yeni Üye
Aöf Halkla ilişkiler okuyordum dört yıl once bırakmak durumunda kaldım sonra bikac ay once aftan yararlanmak istedıgımı aöf burosunda dilekçe ile belirttim.ne yapmalıyım?umarım yanlış okudum sitelerde,yani umarım kaydı kacırmadım bilgi verin lütfeen

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Aöf Halkla ilişkiler okuyordum dört yıl once bırakmak durumunda kaldım sonra bikac ay once aftan yararlanmak istedıgımı aöf burosunda dilekçe ile belirttim.ne yapmalıyım?umarım yanlış okudum sitelerde,yani umarım kaydı kacırmadım bilgi verin lütfeen

6353 sayılı af kapsamında kayıt işlemleri 01 Eylul 2014 Pazartesi başlayacak, 12 Eylul 2014 Cuma günü sona erecektir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara