Admin yaşıyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
İlkİlk 12
  1. Sponsorlu Bağlantılar

Senin iman zihniyetinden çok daha iyidir =)

2. İman hakikatinde bir doğruyu savunuyorsa bir başkası onu çürütmeye bile kalkışmaz. Ortada bir doğru varsa ve ben bu doğruyu kendi hür irademle değil Allah korkusuyla ve iman yönlendirmesiyle yapıyorsam yine doğrudan yanayım. Oysa sen aradaki imanı çıkartsak bile yanlışlardasın. Kısacası bu bahsettiğin şeyi kafirler de doğru bulmuyor.

Annesine kız kardeşine boy boy sayfa sayfa küfür ettiren inci sözlük zihniyeti benim iman zihniyetimden iyidir :) Sende incideki 2'lerden birisin. Git o çöplükte paylaş fikirlerini. Burayı kirletmene gerek yok. Küçük Faşist :)

3. Hayatımda sözlüğe takılmışlığım yoktur farkettimki sen benden çok daha iyi biliyorsun. Bırak bu pc basında entellektüel takılma çabalarını kendin ol. Sana göre doğru olan bana göre yanlıştır veya tam tersi durumdur. Gereksiz abartılı tepkini anlamış değilim. Süslü kelimelerinle bana laf sokma çabalarını bırak önce adam ol. Tamam mı ? Seni gidi tombik seni.

4. fibertombik Nickli Üyeden Alıntı: İman hakikatinde bir doğruyu savunuyorsa bir başkası onu çürütmeye bile kalkışmaz. Ortada bir doğru varsa ve ben bu doğruyu kendi hür irademle değil Allah korkusuyla ve iman yönlendirmesiyle yapıyorsam yine doğrudan yanayım. Oysa sen aradaki imanı çıkartsak bile yanlışlardasın. Kısacası bu bahsettiğin şeyi kafirler de doğru bulmuyor.

Annesine kız kardeşine boy boy sayfa sayfa küfür ettiren inci sözlük zihniyeti benim iman zihniyetimden iyidir :) Sende incideki 2'lerden birisin. Git o çöplükte paylaş fikirlerini. Burayı kirletmene gerek yok. Küçük Faşist :)
    Önceki postunda insanlar adına karar vermezsin artisliği yapıp aynı şeyi kendin yapıyorsun. Sanamı kaldı nereye girip çıkacağım. Burdaki insanlar rahatsızsa benden girmem zaten. Sende rahat rahat yalan edebiyatını anlatırsın.

5. arkadaslar ıyımısınızzz

6. Ben entelektüel takılmıyorum. Beni burada entelektüel olarak gördüğün için teşekkür ederim. Haklısın internette herkes biraz daha entelektüel olur. Çünkü yazarken düşünmek için fazla olan zamanları konuşurken olmaz. Bu yüzdende yazarlar konuşma kasetleri doldurmak yerine klasik ve eski bir geçmişi olan kitap yazmayı seçer. Teknoloji bu kadar gelişmişken fikirlerini yazarak aktarma çabalarının da bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Düşünmeden konuşmak ise anlamsızlıkları doğurur. Aynı şekilde yazarken düşünme fırsatının olduğunu keşfedemeyen bir insanda anlamsızlıklar üretir. Senin gibi.

2. mesajında senin adına karar verdiğimi dile getirmeye çalışmışsın ama ben sen adına bir karar vermedim. Orayı benimsiyorsan burda kalmanın anlamsızlığını açıkladım. Çünkü sen "senin iman zihniyetinden iyi.." derken onları bana karşı üstün yaptın. Benim yerimde kim olsa sana aynı şeyi söylerdi.

Son olarak foruma üye olurken imzaladığın sözleşmeyi "flood" yaparak ihlal ediyorsun. Bu halinde o sözleşmeye göz gezdirmeden üye olduğun belli. Benle tartışırkende bana hakaret etme. Ben sana hakaret etmiyorum kusurlarını söylüyorum ama sen kusurunu kabullenmek yerine onlar dünyanın doğrularıymış gibi savunup egona yenik düşüyorsun.

7. fibertombik Nickli Üyeden Alıntı: Ben entelektüel takılmıyorum. Beni burada entelektüel olarak gördüğün için teşekkür ederim. Haklısın internette herkes biraz daha entelektüel olur. Çünkü yazarken düşünmek için fazla olan zamanları konuşurken olmaz. Bu yüzdende yazarlar konuşma kasetleri doldurmak yerine klasik ve eski bir geçmişi olan kitap yazmayı seçer. Teknoloji bu kadar gelişmişken fikirlerini yazarak aktarma çabalarının da bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Düşünmeden konuşmak ise anlamsızlıkları doğurur. Aynı şekilde yazarken düşünme fırsatının olduğunu keşfedemeyen bir insanda anlamsızlıklar üretir. Senin gibi.

2. mesajında senin adına karar verdiğimi dile getirmeye çalışmışsın ama ben sen adına bir karar vermedim. Orayı benimsiyorsan burda kalmanın anlamsızlığını açıkladım. Çünkü sen "senin iman zihniyetinden iyi.." derken onları bana karşı üstün yaptın. Benim yerimde kim olsa sana aynı şeyi söylerdi.

Son olarak foruma üye olurken imzaladığın sözleşmeyi "flood" yaparak ihlal ediyorsun. Bu halinde o sözleşmeye göz gezdirmeden üye olduğun belli. Benle tartışırkende bana hakaret etme. Ben sana hakaret etmiyorum kusurlarını söylüyorum ama sen kusurunu kabullenmek yerine onlar dünyanın doğrularıymış gibi savunup egona yenik düşüyorsun.

İlkİlk 12
Admin yaşıyor mu? Yer İstanbul , 34, TR incelenme 1806 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2019
www.aofdestek.net 2007-2015

açık öğretim kitapları