Aöf Bahar Dönemi 4-5 Mayıs Ara Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf Bahar Dönemi 4-5 Mayıs Ara Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Bölümleri 2012-2013 eğitim yılı bahar dönemi 4-5 Mayıs ara sınav giriş belgesi yayınlandı. 4-5 Mayıs Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Kredili sistem bahar dönemi sınav giriş belgeleri yayınlandı. Anadolu Üniversitesi öğrencilerin sınava girecekleri okulların yerlerini önceden öğrenmeleri ve sınav günü sıkıntı yaşamamaları için sınavdan 20 gün önce sınava giriş belgesini yayınladı.

Aöf 4-5 MAYIS ARA SINAV GİRİŞ BELGESİ

Sınav Hakkında Hatırlatmalar…

4-5 Mayıs’ta yapılacak olan ara sınav’da kitaptaki ünitelerin yarısından sorumlusunuz. Bu sınav sonucuna göre aldığınız notun %30, final sınavında aldığınız notun %70′i toplanır ve bu sizin ders geçme notunuz olur. Ara sınavda 70 alan bir kişinin normal olarak geçmek için finalde 42 alması yeterlidir. Dolayısı ile ara sınavlarda ne kadar yüksek notlar alırsanız finalde de o kadar rahat olursunuz. Sınavlarda yanlışlar doğruları götürmediği için bilmediğiniz soruları önce şık eleme yöntemi, ile doğru cevaba en uzak şıkları eleyip kalanlar içinden size en doğru gelenini işaretleyin. Ayrıca sınavlarda daha yüksek notlar almak için Aöf Sınavları İle İlgili İpuçları ve Test Çözme Teknikleri konumuzu okumanızı öneriyorum.

AÖF 4-5 MAYIS ARA SINAVI GİRİŞ BELGESİNİ ÇIKARMA

• Öncelikle BURAYA tıklayın,
  • Açılan sayfadan Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (TÜRKİYE) linkine tıklayın.
  • Açılan öğrenci giriş sayfasında, T.C. Kimlik numaramızı ve Aöf bürolarından edindiğimiz şifremizi giriyoruz. (Eğer şifreniz yoksa veya unuttu yada kaybetti iseniz size en yakın aöf bürosundan yeni şifre alabilirsiniz. )
  • Öğrenci sayfamızda üst menüde SINAV GİRİŞ BELGESİ yazılı olan yere tıklıyoruz.
  • Açılan sayfadan sınav giriş yerlerimizi görebilir ve sınav giriş belgemizin çıktısını alabiliriz.
Unutmayın arkadaşlar SINAV GİRİŞ BELGESİ OLMADAN SINAVA GİREMEZSİNİZ.

Hepinize Sınavlarda Başarılar Diliyoruz…

biyonik

Yeni Üye
toplam 7 dersden sorumluyum 2 ders cumartesi 5 ders pazar günü bunlar bilerekmi yapıyorlar bunu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
toplam 7 dersden sorunluyum 2 ders cumartesi 5 ders pazar günü bunlar bilerekmi yapıyorlar bunu
Bu yıl 1 ders cumartesi 6 ders pazar olan bile mevcut. muhtemelen bir yanlışlık söz konusu bir iki güne ya açıklama yaparlar yada düzeltirler.

yyildirayy

Yeni Üye
Aöf yeminle bıktırdın artık
4. sınıf öğrencisiyim
6 ders var
2 si C.tesi öğleden sonra
4 ü pazar günü öğleden sonra
diğer iki oturumda sınavım yok
4 oturuma dersleri dağıtmak bu kadar zormu
Pazar günü öğleden sonra 6 dersin 4ünden sınava girecem
Şu 6 ders bitkinde kurtuluyum Aöfün yüzünüde şeytan görsün

biyonik

Yeni Üye
düzelteceklerini pek zannetmiyorum güz döneminde 5 dersden sorumluydum 4 ders cumartesi 1 dersdende pazar sınava girmiştim bahar dönemindede aynısını yaptılar

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
hata

3 tanesı CUMARTESI
4 tanesı PAZAR BENIM YINE AYnI
SADECE BINA FARKLI

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri