2013 Bahar Dönemi Ara Sınav Soruları ve Cevapları Açıklandı.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
2013 Bahar Dönemi Ara Sınav Soruları ve Cevapları Açıklandı.

04-05 Mayıs 2013 tarihinde yapılan bahar dönemi ara sınav soruları ve cevapları açıklandı arkadaşlar..

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri sınav soru ve cevap anahtarlarını 2001 yılından bu yana E-kitap şeklinde yayınlanmaktadır.

Sınav sonuçlarına ulaşmak için http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/ linkinden T.C. kimlik mumarasıyla oturum açarak Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirsiniz...

Açılan sayfada sol tarafta "E-KİTAP" yazısına tıkladıktan sonra, oturum kodlarından bölümünüzün oturum kodunu bulun, sınav soruları o koda göre bakılacaktır..

Cevap anahtarına bakarken ise oturum koduna göre değil, derslerin koduna göre bakıcaksınız arkadaşlar...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Konuyu iyi okursanız nerden nasıl göreceğiniz tarif edilmiş. Azcık sabırla okuyun lütfen.

mdm

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
tremendous dediği gibi Sınav sonuçlarına ulaşmak için Açıköğretim e-Öğrenme Portalı (Yıllık) linkinden T.C. kimlik mumarasıyla oturum açarak Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirsiniz..

yaptıktan sonra e kitap butonuna tıklayın oturum kodlarından bölümünüzü bulup sorulara ulaşabilirsiniz

okandede

Yeni Üye
SİY 102 U kodlu Türk Siyasal Hayatı dersinin bir sorusunda 1961 yılında idam edilenlerin kim olduğu soruluyordu. Doğru cevapta ise Celal Bayar'ın da içinde olduğu şıkkın doğru olduğu yazılmış. Fakat celal Bayar idam cezasına çarptırılmasına karşın idam edilmedi, idam edilen 3 kişiydi. Soruda zaten idam edilenler soruluyordu, idam cezası alanlar değil. (2613. oturum SİY 102 U kodlu ders A kitapçığı 14. soru) Bu yanlışlık için kime, nereye dilekçe yazmam lazım, yardımcı olabilir misiniz. Lütfen....

yyildirayy

Yeni Üye
aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine hatalı olduğunu düşündüğün soruyu
ders, kitapçık kodu ve soru numarası ile birlikte yaz gönder
en alta ad, soyad, bölüm ve sınıf ile TC numaranı eklemeyi unutma

nedamet

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
bu portaldan giriş yaptığımda sadece fakülte sec bölüm seç ve ders seç secenekleri çıkıyor.ders secenekleri bölümündende sınav soru ve cevaplarıyla ilgili bilgiyok.2.sınıf 4.dönem sına soru ve cevaplarına ulaşamıyorum

yyildirayy

Yeni Üye
bu portaldan giriş yaptığımda sadece fakülte sec bölüm seç ve ders seç secenekleri çıkıyor.ders secenekleri bölümündende sınav soru ve cevaplarıyla ilgili bilgiyok.2.sınıf 4.dönem sına soru ve cevaplarına ulaşamıyorum
Yapman gerekenleri adım adım yazıyorum

1. Açıköğretim e-Öğrenme Portalı (Yıllık) adresine gir
2. TC numaranı yazarak oturumu aç
3. Açılan sayfada sol üstortalarda bulunan "Fakülte listesi" sağında bulunan oka tıkla ve "sınav soruları" nı seç
4. Sağ ortada bulunan bölüm listesinden 2012-2013 öğretim yılını seç
5. En sağdaki ders listesine tıkla ve 2012-2013 bahar dönemi ara sınavına tıkla

Gerisini solda bulunan butonlarla halledersin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye