Aöf Stratejik Yönetim -2- 2013 Bahar Dönemi Final Sınav Soruları

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Aöf Stratejik Yönetim -2- 2013 Bahar Dönemi Final Sınav Soruları ve cevaplarını sınavlardan sonra bu formda paylaşacağız arkadaşlar...

Sizlerde sınavdan sonra aklınızda kalan soru ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin.

Aöf 2013 Bahar Dönemi Final Sınavında Hepinize Başarılar Dileriz...

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
AÖF seni kınıyorum....

Bir sınav ancak bu kadar zor olabilirdi. AÖF para kazanmak için elinden geleni yapıyor.

Fizyon

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
İlk başta EFE yaptım sonra sildim İFE yaptım
sonradan tekrar sildim EFE yi yineden işaretledim :biggrin:

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
efe
kar
maliyet

hatırladıklarım bunlar çok zordu sınav ya ne yapmaya çalışıyrlar bunlar :((((((((((((((((((

seckinnaz

Yeni Üye
benim hatırladıklarım;

- sosyal sorumluluk,
- kurumsal yönetişim ile ilgili soruya kurumsal yönetim cevabını verdim,
- ceo ile ilgili bir soru vardı,
- iş etiği ile ilgili bir soru vardı,

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Aşağıdakilerden hangisi örgütsel ve stratejik planların geliştirilmesi , desteklenmesi ve uygulamaya dönüştürülmesidir?
Strateji uygulama

Aysinsimay

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Str
Üst yön rekabet
Kültür
İnşaat
Yeni pazar ilavesi
Uyum
Maddi gücü düşüklere
İçeriden üyeler
Str uygulama
Teknolojik
Her ulusun koşuluna göre
Reklam
Mali işler
Paydaş teo
İşletme s/sektördeki top s
Sosyal s
Ife
Üst düzey
İçsel faktör

A grubu en zor bu geçti hangileri yanlış yardım kitaptan bile anlamadım oysaki ilki 75 ve çalıştım dı

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
efe cevap iş etigi demiş cogu kişi milet sosyal sorumluluk diyor bende iş etigi yaptım angela sokson vardı o tek olacaktı pazarla ile ilgili bir soru vardı üretim yaptımmm çok sacma bir soruydu

guveni

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
(d) kitapçığı
a d d a c b d a a e a b c b b c c b e d
verdiğim cevaplardan emin değilim
varsa cevaplarınızı paylaşırmısınız. Tşkr.

SaLVaToRe

Yeni Üye
efe sorusunun cevabını biliyorum değiştirilmiş dış etken matrisi iç etken matrisinide biliyorum fakat efe ıfe bunlara bakmadım bile hadi bunu geçtim bi sorudan bişey olmaz dicem ama 20 soruda bir sorudan bir şey olur neyse murat eğitim kurumlarının ders notlarından çalıştım çok süper bir şekile çalıştım okadar kendime güveniyordumki bu güne kadarki notlarımda harika fakat sınav berbat geçti.bu yeni sistemde gidiyorum kitap bulamıyorum ders anlatım kitabı yok 4.sınıfta sadece stratejik yönetimden kalmıştım ve stratejik yönetim 2 yi eklemişler benim gibi son 3 gün kala ders çalışıp geçen adam son 3 hafta çalışmama rağmen berbat geçti bunu yapan kişilerin allah binbir belasını versin ulan kitap arıyorum eskisi gibi kitap yok bi sistem getiriyorsunuz karman çorman bi anda kimsenin haberi olmadan paraya ihtiyacınız varsa isteyin geliyim veriyim yeterki benim senelerimi çalmayın insan dışı varlıklar.bu sistemi bi anda getirdiniz ve çoğu kişi mağdur oldu parasal bir konuda mağdurluktan söz etmiyorum insanların ömründen çaldınız zorlaştırın lafım yok kitap neden bulamıyorum.bu sitemi bi anda getirip insanları mağdur edenlerin allah binbir belasını versin.hakkım haram olsun...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara