Aykut Kocaman istifa etti

yyildirayy

Yeni Üye
Devre arasında takımın kötü gidişatından dolayı istifa eden, ancak yönetim ve futbolcuların ısrarları sonucu görevinin başına geri dönen Aykut Kocaman, sezonun bitmesiyle yeniden istifa etti. Yönetim kurulu bugün olağanüstü toplanarak Kocaman'ın istifasını değerlendirecek.
İSTİFANIN SEBEPLERİ...
Kocaman'ın istifası futbol dünyasında şok etkisi yaratırken, gelen iddialar istifanın Kocaman'ın, İngiltere'de Aziz Yıldırım'dan habersiz olarak Ali Yıldırım'la görüştüğü ve başkan Aziz Yıldırım'ın bunun üzerine hem Ali Yıldırım'ın hem de Kocaman'ın istifasını istediği şeklinde...

Bir diğer iddia ise, Kocaman ile yönetimin yeni sezon için yapılacak transferler konusunda büyük bir görüş ayrılığı içinde olduğu ve Kocaman'ın bu yüzden istifa ettiği...

"NE İSTİFASI..."

Radyospor'un iddiasına göre; Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman'ın istifa etmesine sert tepki gösterdi ve yakın çevresine 'Ne istifası? Ali'yi de Aykut'u da ben kovdum!' dedi.

HİÇBİR TÜRLÜ GERİ DÖNMEYECEK
Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevinden istifa eden Aykut Kocaman'ın, yönetim kurulu kabul etmese bile yeniden görevine dönmeyeceği öğrenildi.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
kOcaman gitti diye kurban kesmişler ya:haha
üst üste iki sezon aldırdığı Ziraat Türkiye Kupasını aldık zor zamnlarda takımın yanındaydı
degişmesi gerekiyodu ama hayırlısı olsun Fb adına

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara