Rektör Aydın: AÖF'de bütünleme olmaz.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

TRTOkul'da, Rektörler Anlatıyor'un ilk konuğu Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın soruları yanıtladı.
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın: "Avrupa Birliği Bologna Süreci'ne dahil olduğundan Uzaktan Eğitim Programları'nda "bütünleme" uygulaması yapılamaz." dedi.

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
hodri meydan rektör bey eylül ayında o bütünlemeyi yaptıracaz
aynı üniversitenin örgününde yapılıyo da açık öğretimin de niye yapılmıyo

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
davut hoca senin derdin ney ya walla çözemedim bologna dion örgünde aynı sistem büt yapıon kafa nasıl çalışıo ?
anca çıkar trt okulda çıkar konuşursun aof ögrencileri ile 1 saatlik söyleşiye gelsene yermi yemez en bilgisiz ögrenci bile sorularıyla bitirir seni.
Sorular önceden hazır cevaplar önceden hazır oh ya aynı yalan dolan haberler dönüyor..
8 tane millet vekiline dilekçe yazdım cevap yok bakanlıga yazdım takan yok..
Verirsen üniversitelere özerklil böle olur hiç haltı yiyemezler. Benim 2. dönemden şimdi 2 dersim banko kalacak çalışamadım.
ben 1 sene bekliyeceğim ya yazık degil mi benim gecen seneme ya beyinsiz ordusu. Kendileri kurtarmış aöf öğrencileri umursadıkları yok bu ne saçma sapan düzendir ya.
Herkes şikayetçi ama bişey yapan yok. Bu foruma giren herkes demekki net kullanıyor internet üzerinden millet vekilllerine mail atın dilekçe atın bişey yapın yani o kadar çok insan büt gelsin büt gelsin diyip hiç bişey yapmıyor. En azından bu forumda bulunanlar bişey yapsın ki bi çogunluk olalım.

normal örgün ögretimden 2 kat daha zorlaştı sınavlar ya. Bu göremiyecek kadar salak olamaz kimse oturmuşlar koltuga yardımcısı, osu, busu orda kafasına göre yönetio.
Başlarım ben böle sistemede eğitimede...

Saygılar biraz için dolu patladım kusura bakmayın..

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
clapshaklı direniş
sesimizi duyan olursa ne ala ses
çıkartmak için iki el lazım o da aöf ögrencilerinde yok maelesef

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular