ücretli öğretmenlik

kurabiyem

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
mrb arkadaşlar
uzun zamandır araştırdığım fakat net bir cvp bulamadığım soruyu sizinle paylaşıp bilgi edinmek istiyorum..
aöf işletme lisans öğrencisiyim...diplomayı aldıktan sonra ücretli öğretmenlik yapabiliyor muyuz ???

kurabiyem

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yok mu bu konuda bilgisi olan ???

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bu durumdan Okul öncesi ögretmenligi mezunları yararlanabiliyorlar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Eğer çevre okullarda ve köy okullarında açık var ise ilçe milli eğitim müdürlüğüne giderek başvurabilirsin.

kurabiyem

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
aöf işletme lisans mezunu olup devlet okullarında yada dershanelerde öğretmenlik yapanlar varmış...ama biz hangi okulda açık var nerden bileceğiz ???? o yüzden çok düşük bir ihtimal gibi gözüküyor

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Arkadaşım onca atanamamış ögretmen var onları almayıp işletme bitireni almak mantıksız zaten
senin bu dedign bi kaç yıl önce okul öncesi ögrtemenligi açıgı vardı ve önüne geleni ücretli çalıştıyorlardı ama şimdi açık yok ihtimal de düşük dedigin gibi.

harun_73

Özel Üye
yanlış bilgi vermeyelim ben açık öğretim mezunuyum bu 2012-2013 ücretli öğretmen olarak çalıştım bulunduğun yere bağlı bulunduğun yerin meb sayfasını takip et ordan ilan verilir ama bu atamalar yapıldktan sonra açık varsa alınır öncelik eğitim fen-edebiyat mezunları eğer açık varsa hala o zamaan diğer dört yıllıkları alıyorlar

nihalimcee

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
siz hangi okulda açık olduğunu bilemezsiniz.tek yapmanız gereken il veya ilçe milli eğitime giderek ücretli öğretmenlik yapmak istiyorum diye dilekçe vermek.ama eğitim fak.mezunlarına öncelik veriliyor yine de açık varsa diğer mezunlara bakılıyor.özellikle çalışmak istediğiniz yer neresi ise oranın mem ine başvurmanızda fayada var.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara