Aöf 2013 bahar dönemi final sınav sonuçları açıklandı.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
slm

ARKADASLAR BENIM 1. DONEMDEN BI DERSIM FF 2. DONEMDE HEPSI IYI HER IKI DONEM ICINDE BASARILI YAZIYOR :s FF DEN GECMIS OLMA GIBI BI IHTIMAL SOZ KONUSUMUDUR :s NEDEN BASARILI YAZIYOR

anewday

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
Alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim

2.sınıf muhasebe ve vergi uygulamalrı öğrencisiyim , tek dersim DC diğerleri BA,BB,BC,CC /dönem not ortalaması güzde 2,500 ,baharda ise 2,520 //// GEnel not ortalaması güzde 1,930. Baharda ise 2,390 /// güzdönemi durumunda uyarı yazıyor , bahar dönemi durumunda ise başarılı buna göre ben mezun olmuş oluyormuyum mezun oldu diye biryazı çıkmadığı için insan tereddütte kalıyor yardımcı olursanız çok sevinirim .

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
arkadaslar benım 1. Donemden bı dersım ff 2. Donemde hepsı ıyı her ıkı donem ıcınde basarılı yazıyor :s ff den gecmıs olma gıbı bı ıhtımal soz konusumudur :s neden basarılı yazıyor
ff dersı her ıhtımalde alacaksın o dersı verememısssın

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
2.sınıf muhasebe ve vergi uygulamalrı öğrencisiyim , tek dersim dc diğerleri ba,bb,bc,cc /dönem not ortalaması güzde 2,500 ,baharda ise 2,520 //// genel not ortalaması güzde 1,930. Baharda ise 2,390 /// güzdönemi durumunda uyarı yazıyor , bahar dönemi durumunda ise başarılı buna göre ben mezun olmuş oluyormuyum mezun oldu diye biryazı çıkmadığı için insan tereddütte kalıyor yardımcı olursanız çok sevinirim .
mezunsun arkadasım tebrıkler

eyyubxx

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
1. ve 2. dönem birer tane ff geldi tek ders sınavına da giremicem bütünlemede yok...2 ders için koca 1 yıl geçicek...arkadaşlar tekrar başlasak dilekçe mail yağmuruna

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
hiçbi kar etmedi dilekçe mail sesimizi duyan yok duysalarda duymamazlıktan geliyorlar zaten.saolsunlar mezun olamıyoruz

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
1. Ve 2. Dönem birer tane ff geldi tek ders sınavına da giremicem bütünlemede yok...2 ders için koca 1 yıl geçicek...arkadaşlar tekrar başlasak dilekçe mail yağmuruna
pek etkılı olacagını sanmam kararlı aof yok butunleme dıyor

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
slm benim sorum not ortalama 2.00 'nin altında ben şimdi bir üst sınıfa geçip kaldığım derslerden mi sınava gireçegim beni bilgilendirirseniz sevinirim

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
benim not ortalama 2.00 'nin altında ben şimdi bir üst sınıfa geçip kaldığım derslerden mi sınava girecegim beni bilgilendirirseniz sevinirim

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
okulu bitirme

arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun bi dönemi daha atlattık kimi için iyi kimi için kötü benim sormak istedim bir şey var gerçekten bilen biri yardımcı olursa sevinirim şimdi benim ilk dönem denetim atlı bir dersim var kaldığım bu dönemde maliyet yönetim atlı dersden kaldım şimdi seneye aldığımda bu dersleri geçme notu nasıl olucak zorunluluk olarak ikisinden de cc aşağısı not alırsam kalıcammı yada sölemi olucak diyelim denetim aa geldi maiyet dd veya dc gibi gelirse eğer dönem ortalamaların toplamı genel ortalama baz alınark 2.00 olursa ikisinden de geçmiş oluyrmuyum yani neye dikkat etcez bu durumda tam olarak kuralı nedir ???? umarım bilen bir arkadaş vardır

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar 2 gündür gözüken sınav sonuçlarının alt kısımında yazan not ortalama durumları bugün öğleden sonra bende gözükmüyor bilgisi olan var

yyildirayy

Yeni Üye
Fin402u finansal tablolar analizi 5.0 85 - - - - - - 65 71.000 aa
ikt402u türkiye ekonomisi 5.0 70 - - - - - - 90 84.000 aa
işl402u insan kaynakları yönetimi 5.0 90 - - - - - - 80 83.000 aa
işl406u stratejik yönetim ıı 5.0 80 - - - - - - 50 59.000 ba
pzl402u küresel pazarlama 4.0 80 - - - - - - 70 73.000 aa
tür202u türk dili ıı 3.0 75 - - - - - - 50 57.500 cb

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri