Aöf 2013 bahar dönemi final sınav sonuçları açıklandı.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
AÖF 2013 BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.

1-2 Haziran tarihlerinde yapılan, 2013 bahar dönemi final sınavı sonuçları

Anadolu Üniversitesinin
sitesinde açıklandı arkadaşlar...

Sınav sonuçlarınızı T.C. Kimlik numaranız ile Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu,

https://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx linkini tıklayarak öğrenebilirsiniz arkadaşlar...

Sınav sonuçları umarım beklediğiniz gibi gelmiştir, sonuçları öğrendikten sonra bizimle

paylaşmayı
ihmal etmeyin..

eyyubxx

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
mezun olan arkadaşları tebrik ediyorum

bana gelince sevineyim derken yine tek dersten kaldım 1.dönemdeki sermaye p ve 2. dönemdeki finansal tablolar ff geldi.... bütünleme yok tek ders sınavına da giremicem böyle olunca....çok moralim bozuk... bütünleme olsaydı ne olurdu ya... gerçekten artık yoruldum

haytaros

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ortalamam 1 85 . ilk donemden finansal yonetim ff . tek ders sınavı var mı? kesin bir tarih verildi mi? sınav olursa kac almam gerekiyor da 2 .00 olsun ortalamam. simdiden herkese hayırlı ugurlu olsun

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
ahh ahh

Sizce ilk dönem derslerinden alıp ortalamayı yükseltip mezun olabilir miyim ikinci dönem derslerini almadan ve ayrıca ff im hiç yok

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
aöf e ne desem bilmiyorum ki allah belalarını versin desem kötü mü olur haksızlık yapıyorlar 2 veya 4 senede bitmesi gereken okulu sayelerinde kaç senede bitirtecekler

stuzcu

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar merhaba 2012 öğr.yılı 1.donem donem not ort. - 2,080 - genel not ort. - 1,990 uyarı yazıyor 2.donem donem not ortalaması 2,580 - genel not ort. 2,310 başarılı yazıo bunun sonucu nedır yardımcı olabılırmısınız. Teşekkürler

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
şöyle bi durum var bende. şimdi ilk dönem iki ff var onları zaten tekrar alcam da bi de dd var ama ilk dönem uyarı dediği için onu da seneye alcak mıyım?

eyyubxx

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
dd leri geçtin ff ladı kaldı kardeşim ortalaman 2.00 üstü dd lerde sıkıntı yok onları geçmiş oldun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara