AÖF diploma dagıtımı baslamıss

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
AÖF diploması ne zaman alınır

Açık Öğretim Fakültesi AÖF mezun olan öğrencilerin diplomalarını sınav sonuçları açıklandığı tarihten itibaren 20 gün içinde hazırlayarak AÖF bürolarına gönderiyor.

Diploma ile birlikte transkript, hak kazandıysanız onur belgesi, yüksek onur belgesi ve onur öğrencisi belgelerini de alabiliyorsunuz.

Diploma ücreti diye bir ödeme yoktur, tüm taksitlerinizi ödediyseniz kimliğinizi göstererek alabilirsiniz.

mytar

Yeni Üye
yanlız konunun başlıyla içeriği çok farklı, konunun başlığı diploma dağıtımı başlamışş (iki " ş "harfi dikkat çekici, heyecan verici ve konunun içine girmeyi gerektirici bir durum) içerik ise AÖF diploması ne zaman alınır ile alakalı çok ilginç bir durum başkasını bilmem ama benim zamanımı çaldınız boştan yere konunun içine girdiğim başlığı aöf mezunlar diplomalarını nereden ve ne zaman alabilirler? olup da içeriği aynı olsaydı vaktimi çalmış olmayacaktınız dikkat ve birazda edeple konu açın, yada bilmiyorsanız açmayın. 2010 yılından beri kayıtlıyım siteden faydalanırım bu tarz davranışlar hiç hoş değil.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
yanlız konunun başlıyla içeriği çok farklı, konunun başlığı diploma dağıtımı başlamışş (iki " ş "harfi dikkat çekici, heyecan verici ve konunun içine girmeyi gerektirici bir durum) içerik ise AÖF diploması ne zaman alınır ile alakalı çok ilginç bir durum başkasını bilmem ama benim zamanımı çaldınız boştan yere konunun içine girdiğim başlığı aöf mezunlar diplomalarını nereden ve ne zaman alabilirler? olup da içeriği aynı olsaydı vaktimi çalmış olmayacaktınız dikkat ve birazda edeple konu açın, yada bilmiyorsanız açmayın. 2010 yılından beri kayıtlıyım siteden faydalanırım bu tarz davranışlar hiç hoş değil.
diploma dagıtımı basLadı ancak bazı ıllere mesafe nedenıyle gec kalınabılıyor .
bence baslıkta ve ıcerıkte hata yok anlama kapasıtesıne gore degısır

mytar

Yeni Üye
peki anlama kapasitesi yüksek arkadaş bana konunun içeriğindeki diploma dağıtımı başladı ancak bazı illere mesafe nedeniyle geç kalınabiliyor cümlesini nereden çıkartabildiğini göster bakalım

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
sonuc olarak bılgı dogru gıt arastırr

mytar

Yeni Üye
sonuc olarak bılgı dogru gıt arastırr
kardeşim burada tartışılan konu senin verdiğin bilginin doğruluğu yanlışlığı değil, konu başlığı ile içerik uyumsuzluğu, daha hangi konuda tartıştığını idrak edememişsin, yapman gereken sadece konun başlığını yeniden düzenlemen kendin bile içinden çıkaramadığın bilgi için kapasite meselesi falan diye başkasını aşağılamaya çalışıyorsun

yyildirayy

Yeni Üye
Arkaaşlar konuyu uzatmaya gerek yok
İsterseniz fazla büyütmeyelim, birbirinizi kırmaya gerek yok

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
kardeşim burada tartışılan konu senin verdiğin bilginin doğruluğu yanlışlığı değil, konu başlığı ile içerik uyumsuzluğu, daha hangi konuda tartıştığını idrak edememişsin, yapman gereken sadece konun başlığını yeniden düzenlemen kendin bile içinden çıkaramadığın bilgi için kapasite meselesi falan diye başkasını aşağılamaya çalışıyorsun
ıcerık konu hakkında genel bır bılgı vermekte bunu anlayamadıysan ben ne yapabılırım kı

mytar

Yeni Üye
Arkaaşlar konuyu uzatmaya gerek yok
İsterseniz fazla büyütmeyelim, birbirinizi kırmaya gerek yok
yani yıldıray kardeşim senin anlayışın için susuyorum hala yani anlamadıysan ne yapabilirim falan diye cevaplar yazıyor yani bir yetkili insanın yapması gereken tarzlar değil bunlar bu sayfayı kaç kişi okuyacak, insan kendi yerine biraz yerilmiş olan bir görevin nasıl ifa edileceğini düşünür şuraya bir şeylerden faidelenirim diye girdim şu maruz kaldım duruma bak gerçekten acıdım kendime

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Diploma

Şu an itibari ile AÖF bürosundan (MARDİN) geliyorum ve öğleden sonra dağıtıma başlayacaklarını söylediler.Şu an diplomaların tasnifini yapıyorlar ben kendim bizzat gördüm.Herkese hayırlı olsun.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara