Aöf tek ders sınavı tarihi belli oldu…

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
AÖF TEK DERS SINAVI TARİHİ BELLİ OLDU…

AÖF öğrencilerin merakla beklediği tek ders sınavı tarihi belli oldu arkadaşlar…..

Yükseköğretim Kurulu Başkanı (YÖK) Gökhan Çetinsaya, twitter hesabında yaptığı açıklamayla
tek dersi kalmış mezun Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine tek ders sınavı yapılacağı
müjdesini verdi.

Çetinsaya, twitter hesabında yaptığı açıklamada, “Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki
öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz’da 11 merkezde yapılacaktır.Hayırlı uğurlu olsun”
İfadelerini kullandı.

Tek ders sınavı, 28 Temmuz 2013 tarihinde, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir,
İstanbul, İzmir, Samsun, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa ve yurtdışı programlarına kayıtlı öğrenciler için
Almanya/Köln, Azerbaycan/Bakü’de gerçekleştirilecek.

Tüm AÖF öğrencilerine bu müjdeli haber hayırlı ve uğurlu olsun…,

mertalikucuk

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
7 dönem ıngılızce ııı 8 dönem ıngızce ıı ff geldi ortalamam 2 nin üstünde bu sınava katılabilirmiyim acaba

vkaya

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
bu sınava katılabilmek için ne yapmamız gerekli acaba?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
BU sınava katılmak için mezun olmanıza engel sadece tek ders varsa girebilirsiniz. farklı dönemlerde farklı tek dersi olanlar giremez. Sadece son sınıfta olupda o dönemden veya bir başka dönemden sadece tek bir dersi kalmış olanlar girebilir...

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Öğretim Yılı Dönem Dönem Not Ort. Genel Not Ort. Durum
2012 BAHAR DÖNEMİ 1,83 2,01 Başarılı
2012 GÜZ DÖNEMİ 1,05 1,84 Uyarı bu durumda 1.dönemin derslerini mi alacağım bi tek ff dersim var 1.dönemden. aöf net bi bilgi vermiyor :(
tek ders hakkım var mı ?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
.

AÖF TEK DERS SINAVI TARİHİ BELLİ OLDU…

AÖF öğrencilerin merakla beklediği tek ders sınavı tarihi belli oldu arkadaşlar…..

Yükseköğretim Kurulu Başkanı (YÖK) Gökhan Çetinsaya, twitter hesabında yaptığı açıklamayla
tek dersi kalmış mezun Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine tek ders sınavı yapılacağı
müjdesini verdi.

Çetinsaya, twitter hesabında yaptığı açıklamada, “Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki
öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz’da 11 merkezde yapılacaktır.Hayırlı uğurlu olsun”
İfadelerini kullandı.

Tek ders sınavı, 28 Temmuz 2013 tarihinde, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa ve yurtdışı programlarına kayıtlı öğrenciler için Almanya/Köln, Azerbaycan/Bakü’de gerçekleştirilecek.

Tüm AÖF öğrencilerine bu müjdeli haber hayırlı ve uğurlu olsun…,
Bahar döneminde 6.ve 8. dönemden toplam 10 ders vardı 9 ders aldım kredi yetmediği için bu dönem 1 ders alamadım (Türkiye ekonomisi) diğer bütün dersleri geçtim sadece Türkiye ekonomisi kaldı Tek ders sınavına girebilecekmiyim..?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
benim 1.dönem genel not ortalamam:1.89 bir dersim ff bir dersim de dd uyarılı olarak gözüküyor. 2.dönem olarak genel not ortalamam:2,30 ve başarlı olarak gözüküyor. bu şartlar altında ff gelen dersimden tek ders sınavına girebiliyor muyum?

SnpGw

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
benim 1.dönem genel not ortalamam:1.96 bir dersim ff bir dersim de dd uyarılı olarak gözüküyor. 2.dönem olarak genel not ortalamam:2,30 ve başarılı olarak gözüküyor. bu şartlar altında ff gelen dersimden tek ders sınavına girebiliyor muyum?

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
arkadasm tek ders olcak ıste ya güzden ya bahardan tek ders olcak bide mezun durumun olması lazım ön lisans mesela tek dersın vardır ders verırsen mezun olcan

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
..

konya da daha dün(18.06.2013) aöf bürosuna sordum kesinlikle yok die cvp verdiler.kafam karıştı iyice

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
1. dönem 1 dersim ff 2. dönemde 1 tane dc var sizce ben bu sınava girebilir miyim? Genel not ortalamam 2 nin üzerinde ve 2 dönemdede başarılı yazıyor.. lütfen çok önemli cevap verirseniz seviinirim...

Ş

Şakir Acar

Misafir
sınava gireceğimim merkezi kim belirleyecek?

ben tekders sınavına gireceğim ama sınava gireceğim yeri benmi tercih edeceğim yoksa aöf mi bize bildirecek?

haytaros

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
not hesaplama nasil olacak peki?sisteme giriyorum ilk donem den tek ff im finansal i hangi harf araliği getirirsem not ortalamam 2 ye gelmiş olur. genel ortl 185 . ders kredisi 5 .

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz