Lisans Tamamlama

cinin

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Merhaba ben 2. üniversite kapsamında Adalet okuyorum 2. sınıfa geçtim. 2. sınıfta bittikten sonra 2.üniversite kapsamında İşletme veya Uluslararas İlşk. bölümünden devam edebilir miyim ???

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Mezun olduktan sonra ikinci üniversite olarak okuyabilirsiniz veya mezun olduktan sonra dikey geçiş kapsamında istediğiniz bölümlerden birisinin 3.sınıfına direk kayıt olabilirsiniz.

cinin

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Mezun olduktan sonra ikinci üniversite olarak okuyabilirsiniz veya mezun olduktan sonra dikey geçiş kapsamında istediğiniz bölümlerden birisinin 3.sınıfına direk kayıt olabilirsiniz.
cevap için teşekkürler .mezun olduktan sonra dediniz anlayamadım adaletten mezun olduktan sonramı yoksa örgün den mezun olduktan sonramı devam edebilirim ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bir aöf bölümü okuduğun için aynı üniversitede ikinci bir aöf bölümü okuyamazsın. Mezun olduktan sonra ise adalet diplomanla direk 3.sınıfa kayıt hakkın oluyor. Sınava vs girmeden. Ekim ayı içinde dikey geçiş kapsamında kayıtlar alınmaktadır.

cinin

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Bir aöf bölümü okuduğun için aynı üniversitede ikinci bir aöf bölümü okuyamazsın. Mezun olduktan sonra ise adalet diplomanla direk 3.sınıfa kayıt hakkın oluyor. Sınava vs girmeden. Ekim ayı içinde dikey geçiş kapsamında kayıtlar alınmaktadır.
iyide 2. bir aöf okumuyorum ki lisans tamamlamadan devam ediyorum.

cinin

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
admin büroyu aradım böyle bir kısıtlama olmadığı söylendi. yani örgünde okurken 2 yıllık okuduğum aöf bölümü bittiğinde 2 yıl daha okuyup lisans tamamlayabiliyorum.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba ben 2. üniversite kapsamında Adalet okuyorum 2. sınıfa geçtim. 2. sınıfta bittikten sonra 2.üniversite kapsamında İşletme veya Uluslararas İlşk. bölümünden devam edebilir miyim ???
Şimdi 2.Üniversite kapsamında açıköğretim Adalet bölümünü okuyorsunuz, Mezun olduktan sonra ise 2.Üniversite kapsamında başka bir aöf bölümü okuyabilirmiyim diye sordunuz. Verdiğim cevap şuydu, Adalet'ten mezun olunca ister yine 2.üniversite kapsamında 1.sınıftan istediğiniz aöf bölümüne başlayabilir, istersenizde Dikey Geçiş Kapsamında sınavsız olarak İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Konaklama İlişkileri gibi lisans bölümlerinden birisinin 3.sınıfına direk kayıt olabilirsin. Tercih senin.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara