2013-2014 Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, İkinci Üniversite ve Lisans Tamamlama Kayıt Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2013-2014 Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, İkinci Üniversite ve Lisans Tamamlama Kayıt Duyurusu

2013-2014 Eğitim yılı çoklu kayıt duyurusu Anadolu Üniversitesi'nin internet sitesinde yayınlandı. Buna göre Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, Lisans Tamamlama ve İkinci Üniversite kapsamında açıköğretim'e kayıt olacak adayların 30 Eylül pazartesi ile 25 Ekim Cuma günleri arasında aöf büroları aracılığı ile kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Bu tarihler arasında başvurmayan adayların kayıt işlemleri gerçekleşmeyecektir.

ÇOKLU KAYIT
GÜZ DÖNEMİ
- Lisans Tamamlama
- İkinci Üniversite
- Dikey Geçiş
- Yatay Geçiş
30 Eylül Pazartesi
25 Ekim Cuma
24-25 Ekim
4 Hafta Başvuru
4 Hafta Kayıt
(1 Hafta Bayram)

Kayıt süreleri uzatılmayacaktır. Kayıt işlemleri ile ilgili bilgiler ayrıca paylaşılacaktır.

G

Gzdb

Misafir
Kayıtlar başlamasına rağmen hala kayıt yapamıyorum şimdi kayıda başlamak için tıklayın yazıyor tikladigimda tekrar aynı sayfa açılıyor sebebi ne olabilir?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Bende aynı sorunla karşılaşıyorum.. bunun sebebi ilk gün yoğunluğu olabilir mi.. yoksa ben mi yanlış yerden uğraşıyorum... Dikey Geçiş'ten başvuru yapıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim...

brtsl

Yeni Üye
merhabalar dikey geçiş ten kayıt yaptım son 8. adımda hata aldım resim filan yüklendi yani ama en son çıktı alacağım sayfa hata verdi tekrar kayıt yapmaya çalıştığımda "son başvurunuzun üstünden 30 dk geçmeden başvuru yapamazsınız" diyor o çıktı belgesine nasıl ulaşabilirim acaba?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Bende aynı sorunla karşılaşıyorum.. bunun sebebi ilk gün yoğunluğu olabilir mi.. yoksa ben mi yanlış yerden uğraşıyorum... Dikey Geçiş'ten başvuru yapıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim...
https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/BasvuruYeni/BasvuruAnaSayfa.aspx linkinden Dikey Geçiş seçeneğini tıklayın..
Başvuruya şimdi başlamak için tıklayınız. ibaresini goruceksiniz..Adım adım bilgileriniz doldurarak çıktı alınız..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
merhabalar dikey geçiş ten kayıt yaptım son 8. adımda hata aldım resim filan yüklendi yani ama en son çıktı alacağım sayfa hata verdi tekrar kayıt yapmaya çalıştığımda "son başvurunuzun üstünden 30 dk geçmeden başvuru yapamazsınız" diyor o çıktı belgesine nasıl ulaşabilirim acaba?

Dikey Geçiş kaydınızı tekrar adım adım gerçekleştirmeniz gerekiyor..Sistem hata verdiğinden dolayı..

G

Gzdb

Misafir
Sinavsiz ikinci universite seçeneğini kullanarak başvuru yapmaya çalışıyorum ancak hala başaramadım aof aradım yoğunluktan dediler gece gündüz denedim hala olmuyor sorun var sanırım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara