2013- 2014 Aöf Açıköğretim Sınav Tarihleri

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
2013- 2014 Aöf Açıköğretim Sınav Tarihleri

Tüm bölümlerle kredili sisteme geçen Anadolu Üniversitesi Aöf, 2013-2014 Eğitim yılı güz ve bahar dönemleri sınav tarihleri açıklandı, arkadaşlar.

Aöf'de sınavlar güz ve bahar döneminde yapılacak olup, Güz dönemi ve bahar donemınde ara ve dönem sonu olmak üzere, toplam'da 4 sınav uygulanacaktır.

Her iki dönemin kayıt ve kayıt yenileme tarihlerine bakarsak, Güz dönemi kayıt yenilemelerden ara sınava kadar 88 gün civarı,

Bahar dönemi kayıt yenilemelerden ara sınava kadar ise 53 günlük bir ders çalışma süremiz olacak.

Bunun yanısıra, Güz dönemi ara sınav ile dönem sonu sınavı arasında 41 gün gibi , bahar dönemi ara sınav ile dönem sonu sınavı arasında ise 40 günlük

bir zaman dilimi bulunmaktadır.

Bu nedenlerle kayıt ve kayıt yenilemeleri ilk günlerde yaptırıp, kitapları alıp, ders çalışmaya erken başlamanızı öneriyorum.

Bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat – 07 Mart 2014 tarihlerinde yapılacaktır.

2013- 2014
Açıköğretim Sınav Tarihleri

SINAV ADI
SINAV TÜRÜ

Güz Dönemi Ara Sınavı
14 – 15 Aralık 2013

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı

25 – 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı
19 - 20 Nisan 2014

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı
07 – 08 Haziran 2014

2013-2014 Eğitim yılının tüm öğrencilere hayırlı olmasını temenni ederiz.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bılgılendırme ıcın tesekkurler tatlım

fibertombik

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
Konu dışı olabilir ama birşey sorucam. Asker şubesinde de kaçak (bakaya) görünüyormuşum. Daha önce de erteleme yapmıştım. Kazandığımı kanıtlayan belgeyi şubeye gitmeden kafeden çıkartmıştım. Onu verince 3 ay daha uzattılar askerliğimi. Ödeme yaptım gittim kaydoldum ama dekontu ve fotoğrafları almadılar.

1- Dekontu vermem gerekiyormuydu?
2- Öğrenci kimliğime hangi fotoğrafı koyacaklar? YGS deki fotoyu koyacaklarsa orada çirkin çıkmışım kimliği aldıktan sonra o resmi değiştirme imkanım olurmu?
3- Hiç fotoğraf kullanılmayacaksa neden benden fotoğraf istediler :s
4- Sınav zamanı gelince sadece verdikleri kitaplardan mı sorular olacak yoksa kitap dışı çalışma gerekiyor mu?

Tşk.

fibertombik

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
5- Askerlik otomatik ertelenir mi?

Yine düzenle düğmesini silmiş bi gün dalıcam admine ama ne zaman bilmiyorum :p

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Konu dışı olabilir ama birşey sorucam. Asker şubesinde de kaçak (bakaya) görünüyormuşum. Daha önce de erteleme yapmıştım. Kazandığımı kanıtlayan belgeyi şubeye gitmeden kafeden çıkartmıştım. Onu verince 3 ay daha uzattılar askerliğimi. Ödeme yaptım gittim kaydoldum ama dekontu ve fotoğrafları almadılar.

1- Dekontu vermem gerekiyormuydu?
2- Öğrenci kimliğime hangi fotoğrafı koyacaklar? YGS deki fotoyu koyacaklarsa orada çirkin çıkmışım kimliği aldıktan sonra o resmi değiştirme imkanım olurmu?
3- Hiç fotoğraf kullanılmayacaksa neden benden fotoğraf istediler :s
4- Sınav zamanı gelince sadece verdikleri kitaplardan mı sorular olacak yoksa kitap dışı çalışma gerekiyor mu?

Tşk.

1- Dekontu vermene grtek yok sende kalıyor .
2-3-ygs ye kayıt yaptırdıgın fotoyu kullanıyorlr ınternette foton yoksa senden ıstıyolar. altı ustu foto ya takma kafaya degıstırmeyı ıllahı degıstırcem dıyosan mumkun dur .
4- sadece aof kıtabından soru gelmekte
5-Askerligın otomatik olarak ertelendıgını duymustum tadı kaydını her donem yaptırırsannn

yavuzv

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
şimdiden çalış dyorsunda ilk gün kayıt oldum ama sadece tek bir kitap verdiler. 15 gün sonra gel diğerlerini al dediler.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Ders kitaplarının PDF formatı ve ders videoları formumuzda bulunmaktadır...

fibertombik

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
Ben kitapları bitiremedim 1 ay kaldı hala bisürü var hergün en az 25 sayfa özetliyorum :s Ünite dışı soru çıkıyo dediler 1 ünite fazla çıkarıyorum her kitaptan ama emin değilim 1-4 yazıyor bu 1-4 e kadar demekmi 4. ünite de dahil mi oluyor? 1 yıl içinde aynı kitaplardan 4 kezmi sınava giriyoruz? Şimdiden tşk.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
1 yıl ıkı doneme ayrılıyor guz ve bahar donemı . her bonem yenı kıtap alıyosun

1 kıtaptan 2 kere sınav oluyosun ara ve fınal sınavı olarak

1-4 dıyosa 4 unıtede dahıl oluyor

fibertombik

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
1 yıl ıkı doneme ayrılıyor guz ve bahar donemı . her bonem yenı kıtap alıyosun

1 kıtaptan 2 kere sınav oluyosun ara ve fınal sınavı olarak

1-4 dıyosa 4 unıtede dahıl oluyor
teşekkürederim

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
rıca ederım

basarılar

yavuzv

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ben İşletme Yönetimi 1 sınıfa bu yıl kayıt yaptırdım. Aralık ayında sınav var peki verilen kitaplardan bu sınav dönemi için hangi ünitelerden sorumluyuz. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

yavuzv

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ve ayrıca Öğrenci kimlikleri ne zaman verilecek onun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ben İşletme Yönetimi 1 sınıfa bu yıl kayıt yaptırdım. Aralık ayında sınav var peki verilen kitaplardan bu sınav dönemi için hangi ünitelerden sorumluyuz. Bilgi verirseniz çok sevinirim.
Ara sınavlarda elinizdeki kitapların yarısından yani 8 ünive var ise ilk 4 üniteden, dönem sonu sınavlarında ise tüm ünitelerden sorumlusunuz...

Kimlikler Önümüzdeki ay gibi bürolara gelmeye başlar...

yavuzv

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ara sınavlarda elinizdeki kitapların yarısından yani 8 ünive var ise ilk 4 üniteden, dönem sonu sınavlarında ise tüm ünitelerden sorumlusunuz...

Kimlikler Önümüzdeki ay gibi bürolara gelmeye başlar...
Teşekkürler

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Ben dördüncü sınıfım altı tane dersim var ara sınav tarihleri olarak kasımda gözüküyor biri yardımcı olabilirmi aralıktamı giricem kasımda mı?

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ınternetten ders ekle sıl yaparken bı cıktı al dıyodu o kagıtta snav tarhlerı yazıyor

fibertombik

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
Haber sitesinin birinde ara sınav için 4-9 kasım yazıyor yanlış bilgi sanırım. Ben fotoğrafçılık bölümündeyim tüm bölümler için ara sınav aynı tarihte mi?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
anadolu üniversitesine girip biraz araştırma yapsan bulursun haber sitesindekilere bile gördüğüne inanma. hepsi saçma sapan şeylerle dolu. gz dönemi ara sınav 14 15 aralık

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ