Açıköğretim İkinci Üniversite İle Kayıtta Ders Muafiyeti

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Açıköğretim İkinci Üniversite İle Kayıtta Ders Muafiyeti

Anadolu Üniversitesi Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı/kayıt yaptıracak öğrencinin ders transfer işlemlerinde; daha önceden almış ve başarmış olduğu Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (I‒II), Türk Dili (I‒II), Yabancı Dil (I‒II) ve Temel Bilgi Teknolojileri (I‒II) dersleri için MU notu verilir ve bu notlar Not Durum Belgesinde MU ile gösterilir. Bu derslere ilişkin ders transferi talebi, her bir dönem için ilgili Fakülte Kurulu tarafından belirlenen tarihler arasında yapılır.

SOSYOLOGADAYI

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
ben Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum,şuan Aöf Sosyoloji 1.sınıf öğrencisiyim.1.dönemde bilgisayar1 dersinden muaf oldum.2.dönemde de bilgisayar2 dersi var ondanda muaf olur muyum?Bİrde diğer dönemlerde Atatürk ve İnkilap tarihi var o dersi de üniversite de görmüştüm muaf olur muyum?

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ben Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum,şuan Aöf Sosyoloji 1.sınıf öğrencisiyim.1.dönemde bilgisayar1 dersinden muaf oldum.2.dönemde de bilgisayar2 dersi var ondanda muaf olur muyum?Bİrde diğer dönemlerde Atatürk ve İnkilap tarihi var o dersi de üniversite de görmüştüm muaf olur muyum?
Bu dönem için muafiyet başvuruları geçti. Muafiyet işlemlerinin duyurulduğu dönemlerde Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I – II, Türk Dili I – II, Yabancı Dil I – II, Temel Bilgi Teknolojileri I – II ders/derslerinden muaf olmak için talepte bulunabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara