AÖF'de 2. üniversite için kayıtlar başladı

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi'nde
(AÖF) ikinci üniversite kayıtlarının başladığı ve 25 Ekim'e kadar süreceği bildirildi.Konuyla alakalı İHA'ya açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Sinan Aydın, günümüzün hızla değişen ve gelişen dünyasında kendini yetiştirmiş bireylere ihtiyaç olduğunu ve artık bir hayat içinde birden fazla mesleği edinerek bireylerin farklılık oluşturması gerektiğini söyledi. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin ikinci üniversite olanağı ile insanlara yeni kariyerler ve fırsatlar sunduğunu aktaran Aydın, "Başarılı olmak için daha fazla öğrenme ve daha fazla diploma bir gerekliliktir. Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite olanağı ile bireylere yeni meslekler ve kariyer fırsatları sunuyor. Hiçbir önkoşul olmadan herhangi bir önlisans veya lisans programından mezun olmuş ya da okumakta olan bireylerin kayıt olabileceği Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi'nde yer alan önlisans ve lisans programları bireyin eğitim hayatına devam ederken ya da iş hayatını aksatmadan bir meslek daha kazanmasına imkan vermektedir" dedi.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara