Aöf Kayıt Belgeleri

Perseus

Yeni Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın boş konu gibi gozukebilir :) ana konudaki mesaja yazdım ama 2 haftadır cevap verilmedi sorum çok basit gelebilir eskiler için

Aöf sitesinde istenilen belgeler
* Öğrenim Belgesi
- Not Durum Belgesi ( Dikey Geçiş İle Kayıt Yapacaklar İçin )
* Askerlik Durumu Beyanı (sadece erkek adaylar için gereklidir)
* Fotoğraf
* Internet Başvuru Belgesi
* Fotoğraflı-İmzalı Form
* Öğrenci Bilgi Formu

Şimdi
Öğrenim belgesi olarak diplomanın aslını getirecegim noter tasdigi felan gerekiyormu

askerlik durum beyanı için 25.01.1995 dogumluyum yaşım 18 oldugu için askerlikten muafım kayıt olurken muafı seçtim belge vb. bişi getirecekmiyim
3.fotoğraf için bi sınırlama varmı takım elbise resmi vb.
4 - 5 - 6 için aof sitesinde hep aynı resimleri gosterior ben kayıt olurken pdf den 2 adet sayfa çıktı 1 tanesi barkodlu olan

bu ve bilgilerin yazılı oldugu sayfa çıktı aof için sanırsam bu isteniyor bizden ama 3 tane var internet başvuru belgesi - fotoragflı imzalı forum ogrenci bilgi formu hepsi aynı şeymi bunların yani üstteki ornek gibi olanmı şimdiden teşekkürler pazartesi kayıto lmaya gidicem pazartesiye kadar lütfen cevap verirseniz çok memnun olurum oraya gıdınce herhangi bi sıkıntıyla karşılaşmak istemiyorum çalıştıgım için 1 gün izin aldım 2.gün zor olur benım için

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Noter tastiki istenmiyor. Diplomanın fotokopisini büroda çekip kendileri onaylıyorlar.

Askerlik için herhangi bir belge getirmene gerek yok. Muaf ta işaretlemeyeceksin. Büroda halledecekler.

Fotoğraf yeni olsun, yüzün belirgin olsun yeterli. Kıyafet durumu yok.

2 sayfa çıkıyor. Sayfanın birisi ikiye bölünüp sana geçici öğrenci belgesi olarak veriliyor.

Perseus

Yeni Üye
Noter tastiki istenmiyor. Diplomanın fotokopisini büroda çekip kendileri onaylıyorlar.

Askerlik için herhangi bir belge getirmene gerek yok. Muaf ta işaretlemeyeceksin. Büroda halledecekler.

Fotoğraf yeni olsun, yüzün belirgin olsun yeterli. Kıyafet durumu yok.

2 sayfa çıkıyor. Sayfanın birisi ikiye bölünüp sana geçici öğrenci belgesi olarak veriliyor.
hocam bugun kayıt olacaktım malesef aksalk işler yüznden yarın olucamda yarın mazeretli kayıt günü bişi yapmam gerekicekmi bugun kayıt olan arkadaşım a kayıtlar bitti denmiş olurda bu donemde kayıt olamassan yatırdıgım para ve kayıt hakkım yanıyormu otomatik olarak

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Aöf bürosuna yarın gidip kaydınızı yaptırın...Kaydınızı yaptırmadıgınız takdirde kayıt hakkınızı kaybedersiniz.
Mazaret için dilekçe vermeniz yeterli.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Dikey geçiş kapsamında kayıt yaptıracak adayların mezuniyet koşullarını sağlaması halinde Genel Not Ortalaması, önlisans programında aldığı derslerin ortalaması ile lisans eğitimi sırasında aldığı dersler üzerinden hesaplanmaktadır. Buna göre adaylarınmezun oldukları okuldan alacakları Genel Not Ortalaması 4 lük sisteme göre düzenlenmiş Not Durum Belgesinin aslını kayıtta AÖF Bürosuna vermeleri gerekmektedir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara