Açıköğretim 2014 Yatay Geçiş Duyurusu

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Açıköğretim 2014 Yatay Geçiş Duyurusu

Anadolu Üniversitesi, 21 Eylül 2013′te yapılan yasal düzenleme ile Örgün Eğitim’den Açıköğretim’e Yatay Geçiş imkanı verildi.

Açıköğretimde Yatay Geçiş : Örgünde okuduğunuz bölümün aynısı açıköğretimde bulunuyorsa, aynı sınıftan devam edebilirsiniz

anlamına gelmektedir.

Şu an için pek ayrıntılı açıklama yapılmamış olsada Anadolu Üniversitesi Bahar Dönemi için Yatay Geçiş başvurularını almaya başlamıştır.

Başvurular : 5 Şubat’a 2014′e kadar devam edecek olup, Yatay geçişi uygun görülen öğrencilerin kayıt işlemleri

24 Şubat – 07 Mart 2014
tarihleri arasında yapılacaktır.

Anadolu Üniversitesinin Yapmış Olduğu YATAY GEÇİŞ Duyurusu:
AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİNE
YATAY GEÇİŞ YAPMAK İSTEYEN
ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlararası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik
21 Eylül 2013 tarih ve 28772 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmış olup, söz konusu yönetmelik değişikliğinde
yer alan Ek Madde I gereğince 2013 – 2014 öğretim yılı bahar döneminde Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine yatay geçişyapmak isteyen öğrenciler 05 Şubat 2014 tarihine kadar ilgili fakültelere başvuru yapabileceklerdir.
Yatay geçişi uygun görülen öğrencilerin kayıt işlemleri 24 Şubat – 07 Mart 2014
tarihleri arasında yapılacaktır.

İLETİŞİM
Öğrencilik işlemleriniz ile ilgili sorularınız için 444 10 26 numaralı telefondan Açıköğretim Etkileşim Merkezini (Çağrı Merkezi) arayabilirsiniz.
Anadolu Üniversitesi
adresindeki “Açıköğretim” linkinden büro hizmetleri ve AÖF bürolarının
adreslerine ulaşabilirsiniz.
e-posta:aofbilgi@anadolu.edu.tr (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlakayazınız).
İLGİLİLERE DUYURULUR
Kaynak : Duyurular | Anadolu Üniversitesi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara