Aöf Finansal Yönetim -2- 2014 Bahar Dönemi Ara sınav soruları

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Aöf Finansal Yönetim -2- 2014 Bahar Dönemi Ara sınav soruları ve cevaplarını sınavlardan hemen sonra formumuzda paylaşacağız arkadaşlar.

Sizlerde sınavdan sonra aklınızda kalan soruları ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin.

Aöf 2014 Bahar Dönemi Ara Sınavında Hepinize Başarılar Dileriz...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ya finansal yonetim 2 de bir soru vardi geri odeme suresi 3 cikiyordu bide ayni rakamlarda net bugünkü degerini soruyordu sinir etti beni soru ya olmasi gerektigi gibi yaptim ama seceneklerde oyle cevap çıkmıyor hatirlayan varmi

Döviz ile ilgili bir soru vardı 44100 dövizi var döviz kuru 3.2 diyor ve % 10 kesinti yaptıktan sonra ödeme yapıyor diyordu ama doğrusu 127008 olması lazım ama şıklarda yoktu şıkta olan 141120 bu sonuç ise kesinti yapılmamış hali oluyor kesinlikle yanlış sorular vardı bu benim hatırladığım.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Fin. Yön. 2 de A. Kişisi bankada bulunan dövizi 44100 bozdurmak istiyor ve banka % 10 kesinti yaptıktan sonra ödeme yapıyor kur 3.2 denmiş. Ben ve çok kolay bir soru fakat doğru cevap şıklarda yoktu şıklarda kesinti yapmadan tl olarak hesaplanmış şekli vardı bunu hatırlayanlar varsa cevap atsınlar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Finansal yonetim ll. 1.28. 68.65. 5. Getiri. Nominal.18.35.aosm .kaldirac oranı.Modigliani.hurda değer.denge fiyati farklilar. Ekonomik ömür. Piyasa değeri.isletme faiz yolda bir defa ödenir.yabancı tahvil.27.850 .faiz orani riski.adi
Yada nama miydi neydi..garantili tahvil.netkar hisse senedi..cevaplarim sorulari hatirlamiorum cevaplarida saladigimdan aklimda

Çevrimiçi üyeler

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw