Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı KESIN KAYIT LİSTESİ açıklandı.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı KESIN KAYIT LİSTESİ açıklandı.

Kesin kayıt listesinde ismi bulunan öğrencilerin kayıt işlemlerini 09.07.2014 (Çarşamba) ile 11.07.2014 (Cuma) tarihleri arasında (Saat:17:00’ye kadar) kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Bu tarihler arasında kayıt yaptırmayan öğrenciler haklarından vazgeçmiş sayılacaktır.

Asil listede yer alan öğrencilerin gelmemesi halinde yedek liste 14.07.2014 tarihinde açıklanacaktır.

Yedek listedeki öğrencilerin kesin kayıtları ise 14.07.2014-15.07.2014 tarihlerinde yapılacaktır.

Kayıtlar ŞAHSEN yapılacak olup, posta,faks veya kargo ile başvurular kabul edilmeyecektir.

KESİN KAYITTA İSTENİLEN BELGELER :

* Onaylı Transkripti (Aslı ya da aslı gibidir)
* Diploma ya da geçici mezuniyet belgesi (Mezun Olanlardan)
* Nüfus Cuzdanı Fotoposi (Asli ibraz etmek kaydıyla)
* 4 (adet) Vesikalık Fotoğraf
* Banka Dekontu
* Pedagojik Formasyon Eğitmi Sertifikası Programı Kayıt Formu (Kayıt esnasında verilecektir)

Felsefe bölümünü kazananlar için en az 16 kredi Sosyoloji, 16 kredi Psikoloji, Sosyoloji bölümünü kazananlar için ise en az 16 kredi Felsefe, 16 kredi Psikoloji ve 8 kredi Mantık derslerini aldığını gösteren belgesi olmayanların kesin kaydı yapılamayacaktır.

*Vakıflar Bankası Şube ve Bankamatiklerinden T.C. Kimlik numarası ile ödeme yapılacaktır.

Açıklama : Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı 1. Taksit
Yatırılacak Tutar :
1 Taksit 1.000,00 TL. (Bin TL.) Asıl Kayıtta
2.Taksit 1.000,00 TL. (Bin TL.) (2. Dönem)
Kayıt Yeri: Kesin kayıtlar Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Eğitim Fakültesi Eskişehir'de yapılacaktır.
Muafiyet: Öğretmenlik uygulaması muafiyet dilekçeleri Güz Dönemi başında alınacaktır.

Yerleştirmelerde kesin kayıt hakkı kazananların listesi için TIKLAYINIZ.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara