2015-2016 Aöf Sınava Gireceğiniz Yerleri Değiştirmek İçin Son Tarihler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2015-2016 Aöf Sınava Gireceğiniz Yerleri Değiştirmek İçin Son Tarihler

2014-2015 eğitim yılı Anadolu Üniversitesi açıköğretim bölümleri öğrencilerinin sınav tarihleri ve sınava girecekleri yerleri en son değiştirme tarihleri belirlendi. Sınava gireceğiniz yerleri değiştirebileceğiniz en son tarihler üniversitenin sitesinde duyuruldu.

2015-2016 SINAV TARİHLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN.

Sınav merkezi değişikliklerini aöf bürosundan aldığınız kullanıcı adı ve şifre ile ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden TÜRKİYE linkine tıklayıp giriş yaparak öğrenci sayfanızdan veya size en yakın aöf bürosuna giderek yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan tarihlerden sonra yapılan değişiklikler o sınavdan sonraki sınav için geçerli olur unutmayın.

Yapılan sınav merkezi değişikliği tarihleri duyurusuna göre;

AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV MERKEZİ DEĞİŞİKLİKLERİ İÇİN SON TARİHLER
SINAV TÜRÜSON DEĞİŞİKLİK TARİHİAÇIKLAMA
Güz Dönemi Ara23 Ekim 2015Bu tarihten önce sınav merkezi değişikliği yapanlar, güz dönemi ara sınavına seçmiş oldukları yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Güz Dönemi Dönem Sonu13 Aralık 2015Bu tarihten önce sınav merkezi değişikliği yapanlar, güz dönemi final sınavına seçmiş oldukları yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Bahar Dönemi Ara4 Mart 2016Bu tarihten önce sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına seçmiş oldukları yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Bahar Dönemi Dönem Sonu24 Nisan 2016Bu tarihten önce sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi final sınavına seçmiş oldukları yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Sınav merkezi, adres ve büro değişikliği için gerekli işlemleri aşağıdaki yöntemlerden biri ile yerine getirebilirsiniz.

• Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Girişi sayfasından T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak,
  • Açık öğretim bürolarına (AÖF) bizzat giderek,
  • Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 hat) ve 444 10 26 numaralı telefonlarını arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara