Öğrenci Kımlık Kartının Yenisi Nasıl Çıkartılır ?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Öğrenci Kimlik Kartının Yenisi Nasıl Çıkartılır ?

Anadolu Universitesi Açıköğretim Fakültesi büroları tarafından yenı kayıt işleminden sonra verılen, Öğrenci Kimlik/Tanıtım Kartınınkaybolması yada elınızde daha önceden almış olduğunuz öğrenci kimlik kartının kullanılamaz hale gelmesi durumunda yapılacak işlemleri adım adım anlatmaya çalışayım.

1.ADIM :
Anadolu Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün T.C. Ziraat Bankası Anadolu Üniversitesi Şubesi TR 070001001900400036895009 IBAN numaralı hesabına
10 TL Öğrenci Kimlik/Tanıtım kartı ücretinin yatırılması,

2.ADIM : Yatırılan ücret karşılık b
ankadan alınan dekontun aslının dilekçeye ekleyerek herhangi bir AÖF bürosuna bizzat başvurulması,

Basvuru işleminden sonra adınıza düzenlenen Yeni Öğrenci Kimlik/Tanıtım Kartınızı, fotoğraflı özel kimlik belgesi ile birlikte (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi gibi) bağlı oldugunuz AÖF bürosuna bizzat başvurarak alabilirsiniz.

Kaybolan öğrenci kimlik veya tanıtım kartının bulunması veya yeniden kimlik kartı düzenletilmesinden vazgeçilmesi hâlinde bankaya yatırılan tutar iade edilmez.

Posta yoluyla veya bir yakınınız aracılığı ile öğrenci kimlik veya tanıtım kartı çıkartılması mümkün değildir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara