Arkadaşlar geçtim mi kaldim mi :s

Niyaziiiii

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba benim şöyle resimde ki gibi bir durumum var ve anlamadım . 2014
dönem ortalaması 2.79 diyo genel ortalama 1.90 a düşüyor bu neye göre oluyor . ve cc altı notlarım ff olmadığı için otomatik geçmesi lazım değil mi ki tekrar yazıyo durumda . lütfen beni aydınlatın .

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Genel Not Ortalamanızı Bahar donemı sonunda (tum donemlerdekı derslerın ortalaması olduğundan daha once dusuk almış olduğunuz dersler etkıler) 2.00 uzerıne çıkarın.. Genel Not Ortalamanız 2.00 ve uzerı olduğu takdırde CC altında derslerden CD,DC ve DD derslerinden koşullu geçersiniz.

Niyaziiiii

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yani ben 2. dönem sonunda 2.0 genel ort. yaparsam hepsi geçmiş oluyor öyle mi 10 dersin 10 u da yani ?
PEKİ BU DURUMUN AYNISI OLAN VE BİR ADET FF BULUNAN BİR KİŞİNİN DE AYNI MI OLUYOR 1.68 ORTALAMASI VAR ŞUAN 2. DÖNEM SONUNDA 2.0 OLURSA ONUNDA FF HARİCİ DERSLERİ GEÇİYOR MU ?

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yani ben 2. dönem sonunda 2.0 genel ort. yaparsam hepsi geçmiş oluyor öyle mi 10 dersin 10 u da yani ?
PEKİ BU DURUMUN AYNISI OLAN VE BİR ADET FF BULUNAN BİR KİŞİNİN DE AYNI MI OLUYOR 1.68 ORTALAMASI VAR ŞUAN 2. DÖNEM SONUNDA 2.0 OLURSA ONUNDA FF HARİCİ DERSLERİ GEÇİYOR MU ?
Genel Not Ortalaması 2.00'ın üzerinde olursa FF hariç bütün derslerden geçer(siniz).

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara