Ata Aöf 2014-2015 Güz Dönemi Bütünleme Soruları ve Cevapları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2014-2015 Güz Dönemi Bütünleme Soruları ve Cevapları

Atatürk üniversitesi açıköğretim fakültesi 2014-2015 eğitim yılı güz dönemi bütünleme sınavı soru ve cevapları yayınlandı.
Aşağıdaki listeden bölümünüze göre soru ve cevaplara ulaşabilirsiniz.

[HR][/HR]

• İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programına ait 2015CS13-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı, Adalet Önlisans Programına ait 2015CS13-2 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programına ait 2015CS13-3 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı, Dış Ticaret Önlisans Programına ait 2015CS13-4 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Çocuk Gelişimi Önlisans Programına ait 2015CS13-5 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyal Hizmetler Önlisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programına ait 2015CS13-6 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyoloji Lisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programına ait 2015CS13-7 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • İlahiyat Önlisans Programına ait 2015CS13-8 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyoloji Lisans Programı, Sosyal Hizmetler Önlisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programı, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı, Dış Ticaret Önlisans Programı, Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programına ait 2015CÖ13-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • İşletme Lisans Programına ait 2015CÖ13-2 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programı, İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programı, İlahiyat Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı, Çocuk Gelişimi Önlisans Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Adalet Önlisans Programına ait 2015CÖ13-3 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programına ait 2015PS13-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Adalet Önlisans Programına ait 2015PS13-2 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyal Hizmet Lisans Programı, Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programına ait 2015PS13-3 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyoloji Lisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve
  • Tanıtım Lisans Programına ait 2015PS13-4 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Çocuk Gelişimi Önlisans Programına ait 2015PS13-5 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyal Hizmetler Önlisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programına ait 2015PS13-6 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, Dış Ticaret Önlisans Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programına ait 2015PS13-7 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • İlahiyat Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programına ait 2015PS13-8 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyoloji Lisans Programı, Sosyal Hizmetler Önlisans Programı, Sosyal Hizmet Lisans Programı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı, Reklamcılık Önlisans Programı, Lojistik Önlisans Programı, İşletme Yönetimi Önlisans Programı, İşletme Lisans Programı, İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans Programı, İlahiyat Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı, Çocuk Gelişimi Önlisans Programı, Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı, Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı, Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans Programı ve Adalet Önlisans Programına ait 2015PÖ13-1 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.
  • Sosyoloji Lisans Programı, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Programı, İşletme Lisans Programı, Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı, Dış Ticaret Önlisans Programına ait 2015PÖ13-2 kitapçığına ulaşmak için tıklayınız.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara