Sınav Soruları Ne Zaman, Nerede ve Nasıl Yayınlanıyor?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavları bir dönemde 2 sınav olmak üzere bir eğitim öğretim yılında toplam 4 defa yapılmaktadır. Sınava giren öğrenciler sınavda çıkan soruları merak etmekte ve çıkmış sınav sorularını kontrol ederek kendi durumlarını saptamak istemektedir. Anadolu üniversitesi Açıköğretim fakültesinde (Aöf) Hali hazırda onlarca bölüm bulunmakta, bu bölümlerde bir milyondan fazla öğrenci okumaktadır, her bölüm için ayrı sınav kitapçığı hazırlanmaktadır.

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi okutulmakta olan bölümlerin/programların sınav soruları ve cevap anahtarları sınavın yapıldığı tarihleri takip eden 3 (üç) iş günü içerisinde fakülte sınav yayınlama sistemi üzerinden yayınlanmaktadır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama SistemineAnadolu Üniversitesi Açık Öğretim Sınav Yayınlama Sistemi bağlantısından ulaşabilirsiniz. Çıkmış sınav sorularına bu sistem üzerinden ulaşabilir, bilgisayarınıza indirip çözebilirsiniz, sorular pdf formatında yayınlanmaktadır, Pdf formatında indirdiğiniz soru kitapçıklarını görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda/telefon/tabletinizde pdf görüntüleyici program olması gerekmektedir, aksi halde pdf dosyalarını görüntüleyemez ve sınav sorularını çözemezsiniz.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AÖF) ÇIKMIŞ SINAV SORULARINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ (AÖF) SINAV YAYINLAMA SİSTEMİNE GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara