Anadolu üniversitesi açiköğretim sistemi, öğrencilerini kampüse davet ediyor

Ariakas

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM SİSTEMİ, ÖĞRENCİLERİNİ KAMPÜSE DAVET EDİYOR

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü, açıköğretim sisteminde okuyan öğrencilerine yönelik Model Birleşmiş Milletler etkinliği düzenliyor. Birleşmiş Milletler oturumlarının simülasyonu şeklinde gerçekleştirilecek etkinlikte, öğrenciler Birleşmiş Milletler üyesi olan 15 farklı ülkeyi temsil ederek Birleşmiş Milletler deneyimi yaşayacak.
“Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nde Reform’’ konu başlığının müzakere konusu olarak seçildiği etkinlikte katılımcılar, temsil edecekleri ülkenin Güvenlik Konseyi reformu hakkında savundukları fikirleri simülasyonda uygulayarak ülkelerinin çıkarları doğrultusunda bir karar metni oluşturmaya çalışacaklar.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde yer alan öğrencilere yönelik olan etkinlik, 14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Öğrenci Merkezi Salon 2009’da gerçekleştirilecek. Farklı şehirlerde okuyan Açıköğretim öğrencilerini bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlikte, öğrencilerin ulaşım, konaklama ve yemek masrafları organizasyon tarafından karşılanacak.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için anadolumun.anadolu.edu.tr sitesini ziyaret ediniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara