aöf kayit

utku

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
iyi günler ben bu sene ygs sınavina girmedim ve sınavsız giriş için başvuru yapmadım bu sene üniversite gitmek istiyorum açık ögretimden herhangi gibi bir bölüme bölüm farketmeksizin giriş yapabilirmiyim?
2. sorum 31.12.2016 tarihinde askerlik tecilim bitiyor ocak ayında ygs sinavina kayit yaptirsam üniversiteyi kazandıgım takdirde açık üniversite kayıt yapabilecekmiyim?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Açıköğretim fakültesinde okumak istiyorsanız ve lise mezunuysanız YGS sınavına girmeniz gerekmekte, 2017 YGS ye başvuru yapıp sınava katılabilirsiiz.

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Kayit

Mrb ben Buro yonetimi ve sekreterlik onlisans mezunuyum ve aof ye kayit yaptirmak istiyorum daha once kayit yaptirmistim fakat 3. Siniftan devam edemedim egitimimi yarim biraktim surec hakkinda bilgi alabilir miyim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Mrb ben Buro yonetimi ve sekreterlik onlisans mezunuyum ve aof ye kayit yaptirmak istiyorum daha once kayit yaptirmistim fakat 3. Siniftan devam edemedim egitimimi yarim biraktim surec hakkinda bilgi alabilir miyim
Merhaba
2 yıllık önlisans mezunlarının 4 yıllık lisans bölümüne geçiş yapmaların sağlayan "Sınavsız Dikey Geçiş" kaldırıldı, Geçiş yapmak isteyen adaylar 2016-2017 yılından itibaren DGS sınavıyla geçiş yapabilecek. Puan, kontenjan vb durumlarla ilgili henüz kesinleşmiş bir bilgi yok. DGS kılavuzunun yayınlanması ile netlik kazanacaktır.

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Merhaba ben 4 yıllık örgün üniversitede okuyorum. 3.sınıfım, açık öğretimden 4 yıllık sosyal hizmetler okumak istiyorum. Bu mümkün müdür acaba ? Şimdiden teşekkürler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
4 yıllık Sosyal Hizmet bölümüne öğrenci alımı şu anda sadece YGS ve DGS ile yapılmakta.

kudreet

Yeni Üye
Bölüm:
Tarih
merhaba. ben konyada tarih öğretmenliği okuyorum 3 sınıfa geçtim bu sene ama ben yaşadığım şehirde adana da açıktan çocuk gelişimi okumak istiyorum. yani örgün okuduğum okulu dondurarak ya da iki sene hiç gitmeden sadece açıktan çocuk gelişimi okuyabilir miyim ? yardımcı olursanız sevinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Örgün eğitimde okurken aynı zamanda açıköğretim fakültesi bölümlerinde okuyabilirsiniz. Kaydınızı dondurmanıza gerek yok, Sınavsız ikinci üniversite kapsamında belli başlı Aöf bölümlerine kayıt yaptırabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara