Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2016-2017 Yatay Geçiş Duyurusu Yayınlandı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi 2016-2107 Yılı Yatay geçiş tarihleri belli oldu. Adaylar aşağıda belirtilen tarihlerde yapabilirler.

Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geciş, Çift Ana Dal, Yan Dal ile Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelik kapsamında Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerindeki önlisans ve lisans programlarına yatay geciş yapabilirler.

2016-2017 Öğretim Yılı İçin Planlanan İnternet Başvuru ve Kayıt Tarihleri

İnternet Başvuru Tarihi : 19 Eylül 2016 Pazartesi - 24 Eylül 2016 Cumartesi
AÖF Bürosundan Kayıt Tarihi : 19 Eylül 2016 Pazartesi - 24 Eylül 2016 Cumartesi
AÖF Bürosundan Mazeretli Kayıt Tarihi : 24 Eylül 2016 Cumartesi

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesine Yatay Geçiş yapmak isteyen Adaylar, http://aof.anadolu.edu.tr adresinden Türkiye Programları bağlantısı “Yatay Geçiş” bağlantısına tıklayarak internet başvurularını gerçekleştireceklerdir. Daha sonra kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak, banka ödemesini yaptıktan sonra AÖF Bürolarından kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.

YATAY GEÇİŞ NEDİR ?
Yatay Geçiş, üniversite sınavı sonuçlarına göre bir bölüme yerleştirildikten belli bir süre (eğitim öğretim dönemi) sonra, aynı ya da farklı bir bölüme ya da bir başka üniversitedeki bir bölüme geçmek isteyen öğrencilere ilgili yönetmeliğe göre belli kurallar çerçevesinde geçiş imkanı sağlayan uygulamaya verilen addır.

celaleddin

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
geçiş

ticaret meslek lisesi 2003 mezunuyum Osmaniye korkut ata üniversitesi işletme bölümüne kaydım var fakat memur olduğum için tayınım çıktı Amasya'ya okula gitme imkanım yok açık öğretime geçiş yapabilir miyim

celaleddin

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
celaleddin;305067]ticaret meslek lisesi 2003 mezunuyum Osmaniye korkut ata üniversitesi işletme bölümüne kaydım var fakat memur olduğum için tayınım çıktı Amasya'ya okula gitme imkanım yok açık öğretime geçiş yapabilir miyim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
celaleddin;305067]ticaret meslek lisesi 2003 mezunuyum Osmaniye korkut ata üniversitesi işletme bölümüne kaydım var fakat memur olduğum için tayınım çıktı Amasya'ya okula gitme imkanım yok açık öğretime geçiş yapabilir miyim
Merhaba
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi 2016-2017 Yatay geçiş duyurusu yayınlandı.
Buna göre Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi bölümlerine yatay geçiş yapmak isteyen öğrenciler 19 Eylül 2016 Pazartesi - 24 Eylül 2016 Cumartesi tarihleri arasından internettten başvuru ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara