Yeni Açılan Sınav Merkezleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Aöf sınav merkezleri, yeni açılan sınav merkezleri, Aöf sınavlarına hangi illerde girebilirim? Açıköğretim sınav merkezleri nerelerdir?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesine kayıtlı öğrenciler için sınavlara girebilecekleri yeni sınav merkezleri açıldı. Bilindiği Anadolu Aöf öğrencileri sınavlara, Fakültenin belirlemiş olduğu sınav merkezlerinde girebilmektedir. 2016-2017 Öğretim Yılında Adana-Kozan, Bursa-Gemlik, Çanakkale-Biga, İzmir-Ödemiş, Konya-Beyşehir, Konya-Seydişehir, Manisa-Akhisar ve Van-Erciş’de olmak üzere 8 yeni sınav merkezi açılmıştır.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi 2016-2017 öğretim yılında geçerli Sınav Merkezi Tercihi son tarihleri

Güz Dönemi Ara 11 Ekim 2016 Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, güz dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Güz Dönemi Dönem Sonu 29 Kasım 2016 Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Bahar Dönemi Ara 28 Şubat 2017 Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Bahar Dönemi Dönem Sonu 18 Nisan 2017 Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Öğrenciler; adres, büro ve sınav merkezi tercih işlemlerini Öğrenci Girişi bölümüne T.C. kimlik numarası ve şifresiyle giriş yaparak, AÖF bürolarından veya Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 hat) ve 444 10 26 numaralarını arayarak yaptırabilirler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara