Marsilya'da Gerets kanunları!

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Marsilya'da Gerets kanunları!
Galatasaray'ın eski teknik direktörü Eric Gerets, yeni takımı Marsilya'yla daha ilk antrenmanına bile çıkmadan futbolcularına göz dağı verdi.

Albert Emon'un yerine Marsilya teknik direktörlüğüne getirilen Galatasaray'ın eski çalıştırıcısı Belçikalı Eric Gerets, Fransız ekibiyle ilk antrenmanına çıkacak. Marsilya'ya gelişinde kulüp yetkilileri ve medya mensuplarıyla görüşen Gerets, önümüzdeki günlerde tüm futbolcularıyla tek tek görüşeceğini söyleyerek, "Ben futbolcularıyla çok konuşan bir teknik direktörüm. Benim kapım onlara her zaman açıktır. Ben bir futbolcuma hiçbir zaman halkın önünde kızmam ancak onlar da beni anlamak zorundalar.

Futbolcularımdan sadece disiplinli olmalarını bekliyorum" dedi. Gerets, futbolcuları arasında ayrım yapmayacağını da vurgulayarak, "Ben zalim birisi değilim, formayı hak edene veririm" diye konuştu. Belçikalı teknik adam, kendisinin gittiği takımlarda oynattığı 4-4-2 sistemini Marsilya'da uygulayıp uygulamayacağına ilişkin sorulan bir soruya ise, "Eğer takım 4-2-3-1 sistemiyle daha rahat oynuyorsa buna devam edebiliriz" dedi.

Galatasaray'ın başında Kalli'den önce iki sezon bulunan Gerets, Sarı-kırmızılıları ilk sezonunda Fenerbahçe'nin önünde unutulmaz bir şampiyonluğa taşımış ancak ikinci sezonunda başarılı olamayınca görevinden alınmıştı. 53 yaşındaki Belçikalı teknik adam, kariyeri boyunca Standard

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl