G.Antep'te mutlu günler

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
G.Antep'te mutlu günler
Turkcell Süper Lig'de son iki maçta aldığı galibiyetlerle çıkışa geçen Gaziantepspor, kupada da gruplara kalınca yüzler gülmeye başladı. İyi bir çıkış yakalayan Gaziantepspor'da bir tarafta gözler hafta sonu oynanacak Ankaraspor maçına çevrilirken bir taraftan da yönetimin bu hafta yapacağı ödemeler beklenmeye başlandı.

Fortis Türkiye Kupası maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Gaziantepspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, takım olarak fedakarlık yaptıklarını ifade etti. Yönetimin bu hafta ödeme yapacağını açıkladığını belirten teknik direktör Mesut Bakkal, "Yönetim olarak bu hafta içinde bir ödeme yapılacağı söylendi. Artık bu saatten sonra yapılır, yapılması da gerekir. Yönetim yapacağız dediğine göre mutlaka yapacaktır. Bu takım 2 hafta üst üste galibiyetler aldı, kupada gruplara kaldık. Şunu söyleyeyim bu çocuklar bunu hak ediyor. Şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı. Ben futbolculara biraz fedakarlık yapmamız gerektiğini söyledim, onlar da gereğini yaptı. Artık geriye dönüş yok. İyi sonuçlara sizler de alıştınız bizler de. Daha iyiye gitmek için bir şeylerin olması gerekir" dedi.

Pazar günü Kamil Ocak Stadı'nda Ankaraspor'la oynanacak maçla ilgili değerlendirmelerde de bulunan teknik direktör Mesut Bakkal, "Kupa maçını kazanmamız bizim için moral oldu. Ankaraspor maçını kazanırsak 12 puana ulaşacağız. Bundan sonraki hedefimiz ilk 5'te yer almaktır. Ligde 10 maçtan sonra daya iyi hedefler belirleme imkanı bulacağız" diye konuştu.

Futbolcuların artık kazanmayı, pozisyona girmeye öğrendiklerini ifade eden Mesut Bakkal, biraz daha sabır istedi. Gol kaçırdıkça gol atmayı öğreneceklerini kaydeden tecrübeli teknik adam, "Oyuncularımı ben de destekleyeceğim. Maçlarda pozisyon üretmek önemli. Pozisyona girince golü de bulabiliyorsunuz" şeklinde konuştu.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara