yardım pls (CARİ HİZMET.)

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi
4

4ným4l

Misafir
s.a. arkadaşlar ya bu seneki cari hiz.. ücreti ne zman açıklanacak bi bilgisi olan varmı ve geçen seneki cari hiz. ücreti ne kdr acaba ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
s.a. arkadaşlar ya bu seneki cari hiz.. ücreti ne zman açıklanacak bi bilgisi olan varmı ve geçen seneki cari hiz. ücreti ne kdr acaba ?
Yeni kayıtlar için ödenecek cari hizmet maliyetlerine öğrenci katkısı 38.00 YTL ilk dönem 37,20 YTL ikinci dönem olmak üzere toplam 73,20 YTL olarak açıklanmıştır.

4

4ným4l

Misafir
Bide ben internet sayfasına girp kayı mı yapıcam internetten. sonrda o kayıtı çıktı alıp kayda giderken götürcem dimi. eer öyleyse tam olarak nerden kayıt olacam... Sayfayı tıklıyom ama açılmıyor...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ayrıca internet başvuru kayıtı ile de bilgi verirmisiniz...
nasıl bir bilgi ? Takıldığın konu nedir.

İnternet kaydı için girmen gereken adres : http://aofkayit.anadolu.edu.tr kendine uygun seçeneği seçip başvuru işlemini tamamlıyorsun. Son olarak indir butonuna tıklayıp formu bilgisayarına indirip yazıcıdan çıktısını alacaksın.

4

4ným4l

Misafir
Ya ben şimdi başvuru için o verdğiniz siteye tıklıyorum ondan sonra ÖSS YENİ KAYIT'a tıklıyorum sonra ne yapıcam anlamadım başvuruyu dolduracağm sayfa nerden çıkacak karşıma ? :( (kusra bkmayın cahillik)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Resimde Kırmızı kutu içine aldığım linke tıklayacaksın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO