Açıköğretim İkinci Üniversite Ek Kayıtları Başladı (2019)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ekim ayında sona eren açıköğretim ikinci üniversite başvuruları gelen yoğun talep sonucunda Kasım ayında tekrar açıldı. Yapılan açıklamada 12-13 kasım tarihlerinde ( 2 gün boyunca) ikinci üniversite kayıtlarının yapılabileceği, kayıt olmak isteyen tüm öğrencilerin bu tarihleri kaçırmaması gerektiği bildirildi.

Yoğun gelen talepler doğrultusunda Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine 2019-2020 Öğretim Yılı İkinci Üniversite kayıtları kapsamında 12-13 Kasım 2019 tarihlerinde ek kayıt yaptırma hakkı verilmiştir.Öğrenci adaylarımız, başvuru işlemlerini 13 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar http://aof.anadolu.edu.tr adresinin Kayıt Otomasyonu bağlantısı İkinci Üniversite linkinden yapabileceklerdir.

Başvuru işlemini yapan adaylar 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi Öğretim Gideri ve Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı ödemelerini 13 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 17:20’ye kadar Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil bankacılık veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler.

İkinci Üniversite Başvuru ve Kayıt Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Kaynak: Açıköğretim İkinci Üniversite Kayıtları

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara