- puanlama sistemi

dumrul

Yeni Üye
arkadaşlar biraz üşengeç davranarak araştımadım ama mantıkla bile buluna bilir.

aöf de doğru cevaba ne kadar paun veriliyor...

benim kendi düşüncem 100/soru adeti =

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar biraz üşengeç davranarak araştımadım ama mantıkla bile buluna bilir.

aöf de doğru cevaba ne kadar paun veriliyor...

benim kendi düşüncem 100/soru adeti =
Evet 100 / Soru adeti

ama bu hesap herzaman tutmuyor maalesef. Bazan universite sürpriz yapıp çan eğrisi uygulayabiliyor. Sorunun çözülme oranına göre puan belirlenilebiliyor. Öss sistemindeki gibi. Ama dediğim gibi bu her zaman geçerli değil. İstisnai durumlarda uygulanıyor.

kuleci

Yeni Üye
Evet 100 / Soru adeti

ama bu hesap herzaman tutmuyor maalesef. Bazan universite sürpriz yapıp çan eğrisi uygulayabiliyor. Sorunun çözülme oranına göre puan belirlenilebiliyor. Öss sistemindeki gibi. Ama dediğim gibi bu her zaman geçerli değil. İstisnai durumlarda uygulanıyor.
İstisnai durumlarda uygulanıyor demişsiniz nasıl bir istina olabilir sorunun zorluk derecesine göre istedikleri zaman mı? yoksa öğrencinin sınıfta kalıp kalmaması gereken durumlardamı anlayamadım ben özür diliyorum.

teşekkürler.

lazimlik

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar.umarım hepinizin sınavları iyi gecmiştir.benim bi sorum olucak uluslararası işletme dersinden ilk sınavım 57 ikinci sınavdanda 47 almam gerekiyodu geçmek için.cevaplarımı kagıda yazmışdım acıklanınca kontrol ettim 14 dogrum cıktı 3.3 ile çarpdım 46,6 yaptı.toplam geçme notum ise hesaplarıma göre 49,72 de kaldı? sizce bu dersten gecermiyim? sistem otomatik olarak 50 ye tamamlarmı?

jojo

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar.umarım hepinizin sınavları iyi gecmiştir.benim bi sorum olucak uluslararası işletme dersinden ilk sınavım 57 ikinci sınavdanda 47 almam gerekiyodu geçmek için.cevaplarımı kagıda yazmışdım acıklanınca kontrol ettim 14 dogrum cıktı 3.3 ile çarpdım 46,6 yaptı.toplam geçme notum ise hesaplarıma göre 49,72 de kaldı? sizce bu dersten gecermiyim? sistem otomatik olarak 50 ye tamamlarmı?
malesef:(geçme notu 50 dir aof de otomatik tamamlama ne yazık ki yok:(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw