Saracoğlu sessiz kaldı

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Saracoğlu sessiz kaldı
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın tribünlerinde, boşluklar dikkat çekti.
Turkcell Süper Lig'de 3 haftadır kazanamayan ve beraberliklerle yetinen sarı-lacivertli ekibin bu akşamki maçına, taraftarlar fazla ilgi göstermedi. Hemen hemen bütün tribünlerde boşluklar göze çarptı.

-NOTLAR-

-PAF Ligi'nde, Fenerbahçe'nin Dereağzı Tesisleri'nde yapılan maçta Fenerbahçe ve Ankaragücü 1-1 berabere kaldı.

-Küçük bir Ankaragücü taraftar grubu da misafir seyirci tribününden karşılaşmayı izledi.

-Ankaragüçlü futbolcular, Türk Kalp Vakfı'nın ''Kalbinizi Koruyun'' pankartıyla sahaya çıkarken, Fenerbahçeli futbolcular da Starkey İşitme Vakfı'nın ''Türkiye'de işitmeyen kalmasın'' pankartıyla çıktı.

-Fenerbahçe kaptanı Alex, sahaya minik kızıyla birlikte çıktı. Brezilyalı futbolcu, maç öncesi İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından kızını eşine teslim etti.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
abi fenerbahçe her zaman sessiz ateşli taraftarı yok ki fenerbahçenin ben 2 kere gittim kadıköye ankaragüçlü olarak kalabalık olsada ses çıkmıyo kalabalık olmasada ses çıkmıyo gittiğim maçı lig tvden izledim 90 dk sadece ankaragüçlülerin sesi geliyo:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO