2007-2008 yılı sınav takvimi ve akademik danışmanlık

jesuscane18

Yeni Üye
Ya bir şey soracağım, henüz sitede yeniyim de. Ben Fransızca öğretmenliği okuyorum, birinci sınıf, ayrıca açıköğretim işletme bölümüne girdim. Yaklaşık 7 senedir matematik görmedim, türev integral hak getire :) Bir yardım olmaksızın bu derslerden birinci sınıfı geçecek kadar donanım sahibi olabilir miyim acaba?

mervegrkm

Yeni Üye
olabılırsın ben murat yayınlarına calısmıstım gecen sene eger bıraz ustune dusresen anlayabılırsın konuları bence:)

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
elinde kaynak olan varsa mutlaka sana yardımcı olacaktır senn için ben de araştırcagım..

ishak

Yeni Üye
arkadaşım eğer çalışma azminiz çok kuvvetli ise başka kaynaklara ihtiyaç duymadan başarılı olabilirsin. Eğer maddi durumunuz iyi ise başka kaynak kullanmanızı da tavsiye ederim sonuçta bu sizin geleceğiniz. her kaynağın konuya bakış açısı farklı olduğu için başka kaynaklardan da yararlanırsanız sınavları fazla riske atmamış olursunuz farklı kaynaklar kullanmanız size, konuyu anlamanızda daha fazla yardımcı olacağını düşünüyorum.

kuleci

Yeni Üye
Bende yeni üyeyim ve aynı dertten muzdaribim işletme 1.sınıf, dersler; matmatik hariç diğer dersler fazla zor gelmedi bana, çalışana kolay ama matematik çalışsamda sürekli olmuyor olmayınca olmuyor helede 30 yaşından sonra 11 yıl ara vererek çalışıyorsan daha bir zor, neyse sorunum matematik bu ders sadece 1. sınıfta ama 1. sınıfı nasıl geçerim diye karar kara düşünüyorum lisedeyken kredili sistemin ilk mezunlarındandım matematiği lisede 2 defa kalarak geçmiş sayıldım :) aöf e başlarken matematik dediklerinde ne matematikmi dedim bütün bölümlerin 1. sınıfında matematik dersi var olmayanı bulamadım işletmeyi yazdım ve şimdi matematiği nasıl geçerim diye düşünüyorum ne yapacağım arkadaşlar ben bu matematik beni düşündürüyor ne yapmalıyım.

vuslat106

Yeni Üye
arkadaşlar bende kamu yönt 1. sınıftayım rüyalarımda bile matematiği görüyorum bende artık tüm ümidimi ve çalışmamı keserek matematiğin altında ezilmeye mahkum hissediyorum kendimi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara