"Taraftarımızı çok özledik"

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
"Taraftarımızı çok özledik"
Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin maçın ardından yaptığı çok mutlu olduklarını ifade ederek, "Bu sabah uzun sürece bildiğiniz olaylarla uğraştık. Ama büyük bir maça hazırlanıyorduk. Bir taraftan o olayların çözümü için uğraşırken bir taraftan da maça konsantre olmak gerçekten zordu. Bütün futbolcu arkadaşlarımızı ve teknik heyeti kutluyorum. O olayda artık bitmiştir. Yarın 11.00'de hep birlikte yeni başarılara doğru yine kenetleneceğiz ve çalışmalara başlayacağız. İkinci devre itibariyle bütün pozisyonlara giren bizdik. Beşiktaş'ın bir tane karambolden pozisyonu vardı onun dışında üstün oynayan tarafta da bizdik. Ama Beşiktaş'ta iyi bir mücadele ortaya koydu. Onları da kutluyorum. Sessiz bir derbiydi. Gönül isterdi ki seyircilerimiz de burada olsun. Maalesef olmadı ama onlarla buluşacağımız gün yaklaşıyor. Onları çok özledik" şeklinde konuştu.

Bir gazetecinin Beşiktaş eski yöneticisi Celal Kolot'un "Galatasaray kalecisiz oynuyor dezavantajı var" şeklindeki açıklamasıyla ilgili olarak ise "Celal kardeşimizi severiz ama maalesef bu tür yersiz demeçleri oluyor. Yani bir takımın yöneticisinin başka bir takım hakkında yorum yapmasını çok doğru bulmuyorum. Biraz tecrübesiz belki de ondan kaynaklanıyor" diye konuştu.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz