"Mourinho'dan bile iyiyim"

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
"Mourinho'dan bile iyiyim"
İngiltere Premier League takımlarından Tottenham teknik direktörü Martin Jol, 3 sezondur çok başarılı olduğunu, yerine Mourinho olsa, bu kadarını yapamayacağını söyledi. Tottenham'ın son haftalarda yaşadığı puan kayıplarının ardından Ada basını tarafından sert eleştirilere maruz kalan Hollandalı teknik adam bu eleştiriler karşısında kendisini savunarak, " Yaptığım iyi işleri söylemek zorundayım. Benden başka kimse Tottenham'da yaptıklarımı yapamazdı: Mourinho bile" dedi.

Tottenham ile iki sezondur elde edilen Premier League beşinciliğinin azınsanmamasını gerektiğini belirten Martin Jol, "Benden önce bunu yapabilen bir teknik direktör yoktu" dedi.

Önemli olanın Tottenham'ın devamlılığınun olduğunu ifade eden Martin Jol; " Birçok puan topladık ve yeniden Avrupa’da boy gösterdik ki bu 25 yıldır olmuyordu. Taraftarın benim yaptıklarımı takdir ettiğini düşünüyorum ve bu da bana kendimi iyi hissettiriyor" dedi.

Alınan kötü sonuçlar neticesinde Tottenham ile yollarının ayrılacağı haberlerini de ciddi bir dille yalanlayan Hollandalı teknik adam, Medyanın spekülasyonlarına aldırış etmediğini açıkladı.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO