turısm otelcılık

bilgisayarým

Yeni Üye
turısm otelcılık bol staj yaparken ücret alınıyormu?

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Bidigim Kadarıyla Staj parası Almıyorsun işletmeden Ama İşletmeyle Anlaşma Sonucunda Bi ücret Alabilir...Askeri maaşın % 60 şını veren İşletmeler Vardı Benm bildigim kadarıyla..

suðde

Yeni Üye
slm

arkadaşlar ya ben açıköğretim turizm önlisans okuyorum ve çok acil 90 günlük staj defteri örneği lazım çok acil ..nasıl yapılacağı hakkında en ufak bi fikrim yok mezun olmam buna bağlı lütfen elinizde örneği falan varsa yardım edin :(

A

akif

Misafir
':'

arkadaşlar ya ben açıköğretim turizm önlisans okuyorum ve çok acil 90 günlük staj defteri örneği lazım çok acil ..nasıl yapılacağı hakkında en ufak bi fikrim yok mezun olmam buna bağlı lütfen elinizde örneği falan varsa yardım edin :(
malesef yok suğde

suðde

Yeni Üye
peki bu staj işi için staj defteri mi gerekiyo yoksa sadece staj yaptığıma dair belgemi? onu bilen ..? :(

esen-esin

Yeni Üye
aöf sizden stajla ilgili bilgilerinizi yazacağınız 4 -5 sayfalık bir bilgi kağıdı istıyo

sibel_sibel

Yeni Üye
Arkadaşlar selam foruma yeni üyeyim , 26.12.2008 de af kapsamında turizm ve otelcilik bölümüne kayıt oldum.Yalnız af kapsamında kayıt olanlara hiç kitap vermediler , okuyacağımız dersleri de söylemediler.Bu konuda yardımınızı istiyorum acilen.Bir de anlamadığım bir şey var , turizm ve otelcilik bölümü önlisans bölümleri arasında mı ? Aöf sitesinden gördüğüm kadarıyla hep turizm ve otel işletmeciliği diye geçiyor.Bilgilendirriseniz çok sevinirim.

jojo

Yeni Üye
Arkadaşlar selam foruma yeni üyeyim , 26.12.2008 de af kapsamında turizm ve otelcilik bölümüne kayıt oldum.Yalnız af kapsamında kayıt olanlara hiç kitap vermediler , okuyacağımız dersleri de söylemediler.Bu konuda yardımınızı istiyorum acilen.Bir de anlamadığım bir şey var , turizm ve otelcilik bölümü önlisans bölümleri arasında mı ? Aöf sitesinden gördüğüm kadarıyla hep turizm ve otel işletmeciliği diye geçiyor.Bilgilendirriseniz çok sevinirim.
turizm otelciliğin 2 yıllık öğrenim süresi.internetten derslere bakabilirsin.

sibel_sibel

Yeni Üye
çok sağol arkadaşım ama bulamadım internetten link gönderebilirmisin ?

A

acıların evlatlığı

Misafir
sibelcim benimde bilgim olsa canım sana söylerdimokul önce ile ilgili bir bilgin varsa gönderirsen çok sevinirim

Linsey

Özel Üye
çok sağol arkadaşım ama bulamadım internetten link gönderebilirmisin ?

1.Sınıf Dersleri ve Ara sınavda sorumLu olduğunuz ünite sayısı;

Genel Matematik 1-8
Genel Muhasebe 1-10
İktisada Giriş 1-10
Genel İşletme 1-9
Davranış Bilimlerine Giriş 1-8
Hukuka Giriş 1-8
Temel Bilgi Teknolojileri 1-7
Yabancı Dil İngilizce 1-15

2.Sınıf Dersleri ve Ara sınavda sorumLu olduğunuz ünite sayısı;

Otel İşl.Kon.Hizmet. 1-5
Sey.Acen.Tur.Op. 1-6
Yiyecek İçecek Hiz. 1-6
Otel İşl.Destek Hiz. 1-7
Genel Turizm Bil. 1-5
Türk Dili 1-8
Atatürk İlkeleri 1-15
Mes.Yab.Dil.İngilizce 1-6

İyi çalışmalar :)

aykut97

Yeni Üye
sibel bende senin gibi aftan yararlandım.kanuna göre kaydının sildiği tarihte kalan derslerden sorumlusun

sibel_sibel

Yeni Üye
çok teşekkürler arkadaşlar.Bu arada öğrenci kimlik kartlarımız (af kapsamından yararlananlar için ) martın sonunda verilecekmiş açıköğretim bürosundan az önce öğrendiğim kadaryla.

sibel_sibel

Yeni Üye
Arkadaşlar Bursada olup da iyi bir açıköğretim kursu tavsiye edecek olan vr mı ? Murat dersanesi hariç , çünkü orda hiç boş kontenjan yok.

Garbino

Özel Üye
Alternatif Olarak Sadece Bu Dershaneyi Bulabildim Netten. Bursa'Lı Olmadığım İçinde Ne Çeşit Bir Yerdir Bilemiyorum. Bakmak ve Araştırmak İçin TIKLA...

Başarılar...

sevtaç

Yeni Üye
aftan yararlanarak turizm otelcilik 2. sınıfa kayıt oldum kitap vermediler internetten çalışıcaksın dediler. İnternetten nerden çalışabilirim? Kitap satın almak istesem nerden satın alıcam? neden açıköğretimin sitesinde turizm otelcilik işletmeciliği yazıyor bu konuda bilgiye ihtiyacım var turizm otelcilik dersleriyle turizm otelcilik işletmeciliği dersleri aynı mıdır? Farklı ise arada ki farklılıklar nelerdir? şubat ayı geldi daha nasıl ders çalışacağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun teşekkür ederim.

sinan-06

Yeni Üye
evet staj yaparken üçret alıyorsun

sevtaç

Yeni Üye
arkadaşlar turizm ve otelcilik 2.sınıfa aftan kayıt yaptıranların derslerini bilen varmı ? Acil cevap kimse neden yazmıyo...

Linsey

Özel Üye
arkadaşlar turizm ve otelcilik 2.sınıfa aftan kayıt yaptıranların derslerini bilen varmı ? Acil cevap kimse neden yazmıyo...
Otel İşl.Kon.Hizmet. 1-5
Sey.Acen.Tur.Op. 1-6
Yiyecek İçecek Hiz. 1-6
Otel İşl.Destek Hiz. 1-7
Genel Turizm Bil. 1-5
Türk Dili 1-8
Atatürk İlkeleri 1-15
Mes.Yab.Dil.İngilizce 1-6

Ünite sayılarında değişiklik olabilir,Size klavuz verilmiş olması gerekiyor,Ordan kontrol edebilirsiniz,Başarılar;)

A

APO78

Misafir
Slm arkadaşlar bana turızm otelçilik okuyorumda mesleki ingizcenin notları varsa gönderirmisiniz;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara