lütfennnn

edda

Yeni Üye
yardımcı olabilirmisinizz:confused

edda

Yeni Üye
slmmm herkeze arkadaşlar buraya yeni üye oldum açıköğretime de yeni kayıt oldum size sorum olcaktı şimdi bu sınav tarihleri varya biz bütün sınavlarımızı o tarihtemi olcaz kaçtane ders var 1gündemi olcak hepsi bide bütün kitabımı çalışcaz ünite kaça kadar bir bilgisi olan varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız için

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Hayır 1 gün değil. Dersler 2 güne yayılır. Cumartes, ve Pazar günü sınavlar yapılır Test usulüdür. Nisan da ara sınav Haziranda Final Eylülde Bütünleme sınavları yapılır.

edda

Yeni Üye
teşekkürler çok mersi birde ünite konusunda bilgi alabilirmiyim çalışmaya başlıcamda bilmiyorum kaçıncı üniteye kadar çalışmam gerektiğini?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
teşekkürler çok mersi birde ünite konusunda bilgi alabilirmiyim çalışmaya başlıcamda bilmiyorum kaçıncı üniteye kadar çalışmam gerektiğini?
Arasınavda Toplam ünite sayısının yarısından Final ve bütünlemede ise tüm üniterlerden sorumluyuz.

weeping eyes

Özel Üye
size düşen bütünleme sınavına bırakmadan finalde bütün dersleri halletmek.bu gerçekten zor çünkü vize sınavında toplam ünite sayısının yarısından sınava girdiğimiz halde finalde tüm ünitelerden sorumlu tutuluyorsunuz.

yazın gerçekten ders çalışmak insana zor geliyor :)

Sero1

Yeni Üye
geçen yıl dikkat ettim finalde bile arasınav ünitelerinden sormuşlardı birazını çok acayip sadece son üniteler olması gerekiyor

Sero1

Yeni Üye
arasınavın %30u alınıyor ama kitaptaki ünite sayısının %30u deil %50si sorulur

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726