ç.e.k.o

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
merhabalar çekoya dgs ile geçiş yaptım. ve ilk defa açıköğretimde okuyacağım. İnternette yazan 3.sınıf dersleriyle benim aldığım kitaplar arasında farklar war. ve ben nerden nasıl çalışmaya başlayacağım hiççç bi fikrim yokkk. Geçmiş yıl sorularına çalışsam yeterli olurmu yoksa oturup notmu çıkarmalıyım. Sorular detay içeriyormu yoksa yüzeysel mi yardımmm istiyorummmm tşkrlerr
not çıkartmanız daha iyi sistem değiştiği için geçmiş yılların sorularına bakmaya gerek yok soruların bi kısmı yüzelsel bi kısmı detay karışık

ZEYNEPRA

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
merhaba ben bu yıl dikey geçiş açıköğretim çeko bölümüne kayıt oldum.derslere çalışmaya çalışıyorum çok ağır geldi dersler ve çıkmış sorulara ihtiyacım var .nereden nasıl bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim:)

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
merhaba ben bu yıl dikey geçiş açıköğretim çeko bölümüne kayıt oldum.derslere çalışmaya çalışıyorum çok ağır geldi dersler ve çıkmış sorulara ihtiyacım var .nereden nasıl bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim:)

2012-2013 Güz Dönemi Ara Sınav Soru ve Cevapları İçin : 2012-2013 Güz Ara Sınav Soruları ve Cevapları
2013-2014 Güz Dönemi Ara Sınav Soru ve Cevapları İçin: 2013-2014 Güz Ara Sınav Soruları ve Cevapları
linklerden ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara