Açıköğretimli Olmanın Getirdikleri

pac89

Yeni Üye
Aöf te onur belgesi alıp sınıfı geçip üstüne yüksek lisans yapanlar da var.Neden aöf te okumamıza rağmen üstüne üstelik aöf forumunda aöf ü küçümsüyorsunuz anlamıyorum sizi.

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Örgün öğretim yada açık öğretim bizim bir yerlere gelmemiz için amaç mı araç mı önce bunu düşünmek lazım. Ben araç olarak görüyorum. Ama sistem amaç olarak gördürmek istiyor. Nice örgün görüp altın semer vurulan öğrenciler ve nice açık okuyan kültürlü öğrenciler var. Açık okuyup sırf askerlikten yırtayım yada okuyor gözükeyim mantığıyla iş yapanlar balon gibi söner. Sınıf geçseler bile şanslarına ki zor ilerde meslek seçiminde şapa otururlar.
Ben kendi adıma konuşayım; benim gibi açık okuyan ve sırf keyfine okuyan kişiler var ki bunlar yanıma bile yaklaşamaz. Örgün okuyan arkadaşlarım tanıdıklarım var, duyduklarım var bunlarda yanıma yaklaşamaz. Çünkü ben ve benim gibiler naptığını iyi bilen basamakları sağlam çıkan tipler. Milletvekili sayısını bilemeyen, cumhurbaşkanı vs adlarını bilemeyen, Türkiye'de kaç il olduğunu vs vs bilemeyen çok sayıda malak var. Ne yapıyorsak kendimize, ilerde rezil olacakta biziz vezir olacakta...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Yüksek lisans yapmak için 4 yıllık lisans mezunu olmak gereklidir.

lampard

Yeni Üye
aof üniv gibi evde ders çalışıp ilinde sınava girip aof yüksek lisans yapılabiliyor diye duydum doğrumudur

turqi

Yeni Üye
açıköğretim işletme mezunu olup uzun dönem asteğmen olarak askerlik çıkma olasılığı nedir acaba? hiç çıkan var mı?

nuranuny

Yeni Üye
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
ben myo bankaılık ve sigortacılık mezunuym dgsye grdim yerleşemedim aöf de bir bolumden devam edip tamamlamak istiyorm. fakat örgün olarak 4 yıllık lisans yapmı olan ogrenciye eşit sayılırmıyım daha onra yüsek lians yapıp ünide öğretim görevlisi olabilirmym aöf okumam bir orn olur mu cvp lütfen

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ben myo bankaılık ve sigortacılık mezunuym dgsye grdim yerleşemedim aöf de bir bolumden devam edip tamamlamak istiyorm. fakat örgün olarak 4 yıllık lisans yapmı olan ogrenciye eşit sayılırmıyım daha onra yüsek lians yapıp ünide öğretim görevlisi olabilirmym aöf okumam bir orn olur mu cvp lütfen
Lisans tamamlarsanız, örgün okuyanlarla aynı haklara sahip olursunuz. Yani, yüksek lisans yapabilirsiniz, öğretim görevlisi de olabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara