sosyal bilimler

oberfranken

Yeni Üye
merhaba suan acıköğretim sosyal bilimler bölümde okumaktayım mezun oldğm takdrde 3.sınftan devam edebilrmym 3. ve 4. sınftn devam edebilorsam mezun oldktan sonra pomem e girme şansın oluormu teşekkürler

nazlımyar

Yeni Üye
bende sosyal bilimler okuyorum 1. sınıf ön lisansı bitirdikten sonra işletme ve iktisattan 3 e devam edebiliyosun dikey geçiş sınavıylada örgün sosyoloji okuysbiliyosun benim bildiğim bu kadar umarım yararı olur sana başarılar

papercut__emre

Yeni Üye
ewt nazlıma katılıyorum 2.sınıftayım bende antropoloji çağdaş türk edebiyatı we felsefe den kaldım büte ah bi geçsem alacam diplomayı 48 le kaldım ya.nyse umarım büt te weririm.

sanko86

Yeni Üye
@nazlım zaten doğru bir açıklama yapmış.

@papercut__emre seninde tez zamanda okul biter inşallah.

sudee8788

Yeni Üye
sosyal hizmetleriyle sosyal bilimler arasında fark varmı ikisi aynı bölüm mü ben sosyal hizmetler bölümünü kazandım ama aö bununla ilgili bi yazı bulamadım bi fikriniz var mı?

A

aycan980

Misafir
yakşamlar bende bu sene sosyal hizmetleri kazandım çok güzel bir bölüm ama dersleri çok ağır umarım başarabiliriz sosyal bilimlerle arasında fark var mı bilmiyorum çünkü sosyal hizmetler diye kimse bilmiyor sosyal bilimler diyince anlıyorlar.

snipergiz

Yeni Üye
evt arkadaşlar doğru bilgiler sosyal bilimleri bitirdikten sonra direk 3.sınıftan işletme veya iktisat fakültesine devam edebiliyoruz bende bu avantajını çok seviyorum:)
bide ben bu sene 2.sınıfa geçtim dersler baya bi ağır arkadaşlar inşallah takılmadan geçerim ya...

hlmkor

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende sosyal bilimler 2.ci sınıftayım ama belkı ınmayacaksınız çözecek soru bulamıyorum zaten dersler agır üstune bırde pekiştirme yapamıyorum ben ne yapacam bu sene kalırsam yandım

A

ay_cicek

Misafir
....

bende sosyal bilimler okuyorum 1. sınıf ön lisansı bitirdikten sonra işletme ve iktisattan 3 e devam edebiliyosun dikey geçiş sınavıylada örgün sosyoloji okuysbiliyosun benim bildiğim bu kadar umarım yararı olur sana başarılar
evt arkadsm dgs yle geciş yapabiliyrsnz bende 2. sınftayım hacettepe ünv.sosyoloji yada sos. bilimlr uzmanlıgına gecş yapmk isiyrm ama ne kadr net yapmalym bilgm yok ve burdan bilgi edinemıyrm

nazlımyar

Yeni Üye
dgs de sadece sosyoloji var olarak biliyodum sosyal bilimler uzmanlığını ilk defa senden duyuyorum bende nihayet bu sne önlisans diplomamı alabilecem inşallah arkadaşalr gerçekten bu seneki derslerimiz baya ağır ben bu kadar olacağını tahmin etmiyodum şimdiden başarılar dilerim hepinize

Linsey

Özel Üye
dgs de sadece sosyoloji var olarak biliyodum sosyal bilimler uzmanlığını ilk defa senden duyuyorum bende nihayet bu sne önlisans diplomamı alabilecem inşallah arkadaşalr gerçekten bu seneki derslerimiz baya ağır ben bu kadar olacağını tahmin etmiyodum şimdiden başarılar dilerim hepinize
SosyaL Bilimlerden Geçiş yapılan Bölümler;
2008 Klavuzuna göre,

-Halkla ilişkiler
-Halkla İlişkiler Ve Tanıtım
-SosyaL Hizmet
-SosyaL Hizmetler
-Sosyoloji
:)

tuncaypehlivanlı

Yeni Üye
slm arkadslar ben bu siteye yeni üye oldum artık bazı konularda sizibde bilgilerinize basvuracağım şimdiden tesekkerür eder herkese basarılar dilerim.

netice73

Yeni Üye
ben bir türlü bu sitede nerde ders çalışılıyor göremedim gitti

netice73

Yeni Üye
ben bu sitede ders çalışmak için nereyi tıklladıysam sohbet oodaları ve mesajlar var ben nerden ders çalışabilirim bana tam olarak bilen biriniz cevap yazabilirler mi

netice73

Yeni Üye
acemi değilim
çok saçma sapan gördüm bu siteyi dres çalışmak için denildi ama ben öyle bişey göremedim

harun_73

Özel Üye
bu bir destek sitesi ders çalışma yeri değil merak ettiklerin i sorarsın bilen arkadaşlar yardımcı olur bu kadar

fatma güven

Yeni Üye
slm.ben afdan yararlanarak kaydımı yaptırdım
2. sınısf derslerini bilen varmı ben bulamadımda
:mad:

Linsey

Özel Üye
slm.ben afdan yararlanarak kaydımı yaptırdım
2. sınısf derslerini bilen varmı ben bulamadımda
:mad:
Yurt.ve Çevre Bilgisi 1-6
Felsefe 1-6