Açıköğretim İşletme Öğrencileri...

• Konbuyu başlatan MaLee
  • Başlangıç tarihi

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
fikrinize saygı duyarım aöf nin kitabını okumayı başaran arkadaşları ayrıca tebrik ederim ama ben size katılmıyorum... bu sene de dahil olmak üzere başından beri aöf nin kitabını hiç okumadım bundan sonrada okumaya ne niyetim ne de vaktim var... evet murat fazla soru tutturamamış olabilir ama konuyu sorularla iyi özetlemiş ben kitaptan beklediğim yararı sağlamış olduğuma inanıyorum final notlarımın düşük olmasının sebebi yine ben kendimim çünkü ilk işaretlediğim şıkkı değiştirdiğim ve bu yüzden yanlış yaptığım çok soru oldu...bu da bana bi ders oldu...

ortug

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
finansal yönetim dersini hiç anlamıyorum yardım,,,,,,,,,,,,,

yyildirayy

Yeni Üye
fikrinize saygı duyarım aöf nin kitabını okumayı başaran arkadaşları ayrıca tebrik ederim ama ben size katılmıyorum... bu sene de dahil olmak üzere başından beri aöf nin kitabını hiç okumadım bundan sonrada okumaya ne niyetim ne de vaktim var... evet murat fazla soru tutturamamış olabilir ama konuyu sorularla iyi özetlemiş ben kitaptan beklediğim yararı sağlamış olduğuma inanıyorum final notlarımın düşük olmasının sebebi yine ben kendimim çünkü ilk işaretlediğim şıkkı değiştirdiğim ve bu yüzden yanlış yaptığım çok soru oldu...bu da bana bi ders oldu...
Bende bu zamana kadar hiç aöf kitaplarını okumamıştım
Bu sene farklı, yardımcı kaynak yok, murat yayınlarının soru bankasının ben yararlı olmadığında ısrarcıyım
Güz döneminde ben bu kitabı aldım ve biraz soru çözdüm faydalı olmayacağına karar verip o kitaptan çalışmayı bıraktım, seneye 4. sınıf okuyacak birisine hediye ettim
Tüm derslere aöfün kitapları ile çalıştım ve iyiki öyle yapmışım
En düşük notum BB
Soru bankasıyla çalışmanın faydası bu sene olmaz, seneye yayın evleride bu seneyi baz alarak daha faydalı yayın çıkarırlar
Ama bu sene ben böyle bir ihtimal görmüyorum

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Bende bu zamana kadar hiç aöf kitaplarını okumamıştım
Bu sene farklı, yardımcı kaynak yok, murat yayınlarının soru bankasının ben yararlı olmadığında ısrarcıyım
Güz döneminde ben bu kitabı aldım ve biraz soru çözdüm faydalı olmayacağına karar verip o kitaptan çalışmayı bıraktım, seneye 4. sınıf okuyacak birisine hediye ettim
Tüm derslere aöfün kitapları ile çalıştım ve iyiki öyle yapmışım
En düşük notum BB
Soru bankasıyla çalışmanın faydası bu sene olmaz, seneye yayın evleride bu seneyi baz alarak daha faydalı yayın çıkarırlar
Ama bu sene ben böyle bir ihtimal görmüyorum
ben önca aofe kıtaplarına calıstıktan sonra murat yayınından test cozmeyı dusunuyorum daha etkılı olmaz mı????

serhatalev

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
4.sınıf işletme inşllah biter bu sene

Anilgs

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Bende 3.sınıfım bu sene arkadaşlar. 2.sınıftan mikro ve makro iktisat kaldı. 3 ve 4.sınıfta sayısal dersler var mı zorlayacak .Sözellerde sıkıntı olmaz benim için. Ama mikro ve makro tarzı dersler sıkıntı olabiliyor.

TarciN

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Ben iki dönemdir ortalamadan memmnunum, 3.90 ve 4.00 .. Yardimci kaynak vs hic almadim bilmiyorum. Kitaplari bir defa okudum. Önemli gördügüm yerlerin altini cizdim . Sinav öncesi gözden gecirdim tekrar. Hepsi bu.. Zaaten uniteler ya 20 yada 25 sayfa , son uc sayfasida ozet ve ornek sorularla alakali.

dmerve

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaslar bn işletme 1.sınıfım.4 yıllık ama bn 2.yılın sonunda önlisans diploması almak istiyorum böyle bir şey var mı lisans okukn önlisans diploması alabilir miyim ?

dmerve

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
son olarakta yardımcı bir kitap öneriniz var mı ?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
arkadaslar bn işletme 1.sınıfım.4 yıllık ama bn 2.yılın sonunda önlisans diploması almak istiyorum böyle bir şey var mı lisans okukn önlisans diploması alabilir miyim ?
Önlisans diploması alabilirsiniz..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
son olarakta yardımcı bir kitap öneriniz var mı ?
Fakültenin size verdiği kitaptan çalışmanızı öneririm...Kitabın sonundaki özetler ve sorularında faydası olacaktır..
Akademik danışmanlık derslerine katılabilirsiniz.. E-seminer derslerinide takip ederseniz size çalışmanız konusunda destek
olucaktır...

afkakin

Yeni Üye
buradan başlayarak çok iyi İngilizce öğrenebilirsiniz

aynurtezcan

Yeni Üye
arkadaşlar ben de şimdi kayıt oldum bir siteden okudum o yüzden araştırma yapıyorum aöf 4 yıllık işlet istiyorum lys şart mı ?
bir de ben lys için başvurumu yapmıştım ama bazı malum sebepler nedeniyle sınava giremiycem sıkıntı olur mu acaba ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar ben de şimdi kayıt oldum bir siteden okudum o yüzden araştırma yapıyorum aöf 4 yıllık işlet istiyorum lys şart mı ?
bir de ben lys için başvurumu yapmıştım ama bazı malum sebepler nedeniyle sınava giremiycem sıkıntı olur mu acaba ?
Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi açıköğretim bölümlerini tercih etmek için hiç birinde LYS girme durumu yoktur. Bu üç üniversitede açıköğretim bölümlerine YGS puanı ile öğrenci almaktadır.

TarciN

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
3.86 ortalamayla isletme bitti. Bana gecmis olsun. Devam eden arkadaslarada basarilar.Okulun verdigi kitap disinda hic bir kitap ne aldim , ne gördüm.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
3.86 ortalamayla isletme bitti. Bana gecmis olsun. Devam eden arkadaslarada basarilar.Okulun verdigi kitap disinda hic bir kitap ne aldim , ne gördüm.
Tebrik ederiz..Hayırlısı olsun..Darısı diğer arkadaşların başına inşAllah.. :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara